Home Rukomet Prva HRL Jug Buzećani ispustili veliku prednost na domaćem terenu

Buzećani ispustili veliku prednost na domaćem terenu

Iako su nakon 30 minuta imali prednost od četiri pogotka Buzećani nažalost nisu uspjeli pobijediti u 7. kolu 1. HRL Jug.

Sjajno domaći rukometaši otvaraju susret te nakon 13 minuta igre na semaforu stoji 7:3. Sredinom poluvremena Vanja i Igor Šegota održavaju prednost Buzeta, a u posljednjih deset minuta Buzet povećava prednost. Prvo je pogodio Črnac, a potom su Jakac i Flego odveli domaćina na +6 (12:6). Božić je donio i najveću prednost pogotkom u 25. minuti (14:7), ali gosti serijom od tri pogotka na poluvrijeme odlaze sa samo četiri pogotka zaostatka.

U drugom poluvremenu Buzet strpljivo gradi stečenu prednost, a u 40. minuti opet preko Črnca opet ima +6 (20:14). Rušnjak je dvaput uzastopno pogodio za 22:15 u 43. minuti te je izgledalo kako će Buzet mirno privesti utakmicu kraju. Međutim, gosti prvo serijom od četiri pogotka deset minuta prije kraja dolaze do -2 (23:21), a potom u periodu od 54. do 58. minute sve okreću u svoju korist te dvije minute prije kraja na semaforu stoji 24:26.

BUZET – SD Buzet – 1. HRL Jug – 7. KOLO
SUCI: Dalibor Feletar (Bjelovar) i Igor Rendulić (Kutina)

BUZET  – HRVATSKI DRAGOVOLJAC 26:28 (14:10)

BUZET: Šegota, Musizza, Jakac 4, Božić 1, Nežić 1, Valković 7, Flego 1, Šegota I. 6, Skukan 1, Črnac 1, Rušnjak 5, Bašić 1, Pešić, Dobša,Tušhev, Karaula 2.

Sedmerci: 3/4, Isključenja: 12 minuta (Karaula 6, Božić 2, Jakac 2, Bašić 2)

Trener: Ranko Silić

HRVATSKI DRAGOVOLJAC: Glavaš, Jakelić 7, Topić, Marčić 2, Malenić, Varvodić, Kovačić, Vukasović 2, Plazibat 8, Mikulić 2, Pocrnja 1, Maleničić 5, Jakelić, Varvodić, Zebić 1.

Sedmerci: 2/4, Isključenja: 12 minuta (Pocrnja 4, Maričić 2, Plazibat 2, Mikuličić 2, Kovačić 2)

Trener: Marko Galiot