Home Rukomet Prva HRL Jug Buzećani “pali” u samoj završnici

Buzećani “pali” u samoj završnici

Rukometaši Buzeta danas su odigrali tešku utakmicu protiv RK Balić&Metličić. Neugodni gosti više puta su kroz prvenstvo pokazali, da iako su mlada momčad, mogu mnogim klubovima pomrsiti račune.

Buzet na samom startu utakmice ima prednost od 1:3 kada je u 10. minuti poentirao Bašić. Samo tri minute nakon prednost gostiju raste, pa na semaforu nakon pogotka Vučka stoji 3:6. Nekako tu prednost održavaju Buzećani sve do 20. minute kada Radina postavlja 10:10. Buzećani tada rade seriju od tri pogotka, pa je nakon samo četiri minute +3 (11:14) za goste. Na odmor se odlazi s prednošću Buzeta koji je održavao stečenu prednost te nakon 30 minuta igre ima ugodnih 15:18.

U nastavku puno bolje igra domaćin koji je odličnom igrom nakon devet minuta prvi put poveo (21:20) preko Sučića. Igra se cijelo drugo poluvrijeme gol za gol, a Buzet u 45. minuti ima 23:25 te potom u 49. minuti pogotkom Vučka i 25:28. Iako u prednosti na ulasku u zadnjih deset minuta Buzet je sve ispustio, a potom i dopustio domaćinu da potpuno okrene susret. U tim trenutcima važnu je ulogu odigrao Kažimir koji je s dva uzastopna pogotka osigurao svojoj momčadi dva boda.