Home Rukomet Prva HRL Jug Buzećani upisali nove prvenstvene bodove

Buzećani upisali nove prvenstvene bodove

Buzet je u 18. kolu 1. HRL Jug dočekao Senj, momčad s donjeg djela ljestvice. Buzećani su objektivno kvalitetnija momčad te su to pokazali u većem djelu susreta.

Nakon osam minute igre Buzet već ima prednost od pet pogodaka kada je Jakac pogodio za 8:3. Nakon perioda igre gol za gol momčad trenera Silića opet ulazi u odličan ritam te osam minuta prije kraja na semaforu stoji 14:7. Gosti su serijom pogodaka pred kraj prvog poluvremena barem malo ublažili veliki zaostatak, ali je Buzet i dalje imao veliku prednost (17:11)

Kada je Klasanović nakon sedam minuta igre u drugom djelu pogodio za 21:12 moglo je početi slavlje domaće momčadi. Vučko je u 40. minuti pogodio za 23:13 te Buzećani prvi put na susretu imaju +10. Kako se bližio kraj utakmice bilo je jasno kako Senj nema snage uhvatiti priključak s raspoloženim domaćinom, pa su priliku dobili i mlađi članovi seniorske momčadi Buzeta.