Stolni tenis

Čak 11 medalja za STK Vrsar na pojedinačnom prvenstvu Istre

Na pojedinačnom  prvenstvu Istarske županije u stolnom tenisu održanom proteklog vikenda u porečkoj dvorani Žatika, stolnoteniski klub Vrsar osvojio je čak 11 medalja.

Na postolju su se našli: klinceze – Ena Banjac 3. mjesto, Paolo Pulić 2. u najmlađim  i 3. u mlađim kadetima, Ema Brizić 3. u kadetkinjama i 3. u juniorkama, Ana Lukez 3. u juniorkama, Jan Grujović 3. u juniorima, Marta Jurčević 2. u juniorkama i 2. u seniorkama, Martina Rioža 1. u seniorkama te Jadran Kovačev 1. u seniorima.

Bez postolja i nadomak medalja ostali su Fedra Slamar  i Lena Stanislava Mrkobrada u kategoriji klinceza, i Filip Bestulić u kategoriji klinaca. Naredno natjecanje je u nedjelju, 12.12., također u Poreču – 2.otvoreni turnir Istarske županije.

Kalendar

lipanj 2026
P U S Č P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930