Home Rukomet Prva HŽRL Častan poraz uz osam golova Ane Jajčević

Častan poraz uz osam golova Ane Jajčević

Nijedan poraz nije lijep, ali ne treba stvarati nikakvu tenziju nakon današnjeg rukometašica Umaga jer im je s druge strane parketa stajala varaždinska Koka, ekipa koja u posljednje dvije utakmice ima gol razliku +25. Stoga, poraz od sedam golova razlike je častan.

U prvom dijelu egal je bio u prvih dvadesetak minuta nakon čega Varaždinke bježe na pet golova prednosti za koliko je bila precizna Mrazović u 27. minuti. Ipak, Umažanke do predaha smanjuju na -3.

Nastavak je dio još raspoloženiju Mrazović kojoj se pridodala i odlična Masnić pa je vrlo brzo, u 42. minuti, semafor pokazivao 16:23 što je značilo da preokreta vrlo vjerojatno više neće biti. Do kraja susreta Koka je iskusno sačuvala prednost.

Kod domaćih najefikasnija je bila Ana Jajčević s osam pogodaka, a spomenuti treba i Teu Bunić koja je postigla pet “komada” bez ijednog promašaja. Kod gošći, spomenute Katarina Mrazović i Silvija Masnić postigle također po osam golova.