Home Arhiva Četiri momčadi na čelu sa po 7 bodova

Četiri momčadi na čelu sa po 7 bodova

U 9. utakmica 3. kola samo su u jednoj gosti došli do pobjede, u svih 8. preostalih trobod je na kontu domaćina.

U Senju je sudac imao pune ruke posla pa je uz 2 crvena podijelio i 6 žutih kartona. Domaći su do minimalne prednosti došli još u 16. minuti, kad je pogodio Bajramović. Sve dvojbe oko pobjednika riješio je Rupčić u 42. golom za, kasnije se pokazalo konačnih, 2:0.

Zelina je cijelo prvo poluvrijeme lomila otpor žilavog Orijenta a slomila ga je tek u 40. minuti kad je Marošević prvi put zatresao Riječku mrežu. Dvije minute nakon toga kraj nade za goste, Mesic iz penala postavlja konačni rezultat prvog dijela. Konačni rezultatt utakmice postavio je Dominović 14. minuta prije kraja.

Horvatić je u sudačkoj nadoknadi vremena prvog poluvremena skršio otpor Jadrana, Kepčija u 30. minuti nastavka poravnao, a kad su gosti pomislili da imaju bod u „džepu“, 3. minute prije kraja, Bradić ponovno trese porečku mrežu za konačnih 2:1 za Vrbovec.

U Crikvenici je Krk na odmor otišao s golom prednosti koji je postigao Tomić u 18. minuti. I kad se očekivalo poravnanje isti igrač pogađa u 49. i 69. te tako odvodi „Bodule“ do nedostižnih 0:3. Perčić u 79. povećava prednost za još jedan gol, a minut nakon toga Peričić ipak postiže počasni gol za „Kirce“.

I Dugo Selo je samo jednom treslo mrežu Opatije u prvom dijelu, pogodio je Rac u 35. No, golijada je slijedila u nastavku, a otvorio je već u 2.minuti Benković. Katavić u 56. rješava sve dvojbe oko pobjednika, a u 87. stavlja točku na „i“.

U Dubravi su mreže mirovale u prvih 45. minuta, no bilo je burno u nastavku. Domaće do 2:0 odvode Palić u 53. minuti i Karamatić 2.minute nakon toga, a nadu gostima vraća Flego s bijel točke u 59. Pitanje pobjednika rješava Čondić u sudačkoj nadoknadi vremena.

Kostešić u 44. i Gagić u 55. minuti bili su protagonisti pobjede Novalje protiv Vinodola, a Leshdedaj u 82. Rovinja protiv žilavog Stupnika.