Svašta radimo na IstraSportu, ali vas nikad ne lažemo.
Zbog toga, treba reći kako je pao interes za Četvrtu NL NS Rijeka otkako se zna da će OŠK Omišalj i Lokomotiva u viši rang.
Danas imamo tri derbija u „playoffu“ od 17:30. Ližnjanci će na Pušću, Žminj ugošćuje Lokomotivu, a Funtana i Umag igraju istarski derbi. Dojam je da do kraja tražimo samo tko će biti na trećem mjestu, Žminj ili Funtana.
Fažancima je danas ključna. Ako ispada samo jedna momčad, a to hoće po svemu sudeći, na Olivi danas mora „pasti“ bakarski Borac i Mladost je sigurna. Do kraja imaju tri utakmice, a nakon Borca, Fažanci imaju i Klanu pa gostuju kod Zameta. Sretno miljenicima Piromana!













