Home Rukomet Premijer HMRL ČETVRTI RK U DRŽAVI | Poreč remizirao kod Dubrave

ČETVRTI RK U DRŽAVI | Poreč remizirao kod Dubrave

Ivan Dumenčić odigrao je svoju posljednju utakmicu za Dubravu prije odlaska u NEXE

Rukometaši Poreča sinoć su na teškom gostovanju kod sjajne Dubrave uspjeli ostati neporaženi, ali ipak tim je rezultatom zagrebačka momčad potvrdila treće mjesto te nastup u europskim natjecanjima.

Porečani nemaju za čime žaliti, odigrali su muški svih 60 minuta, borbeno i hrabro, a to ih je i nagradilo golom Filipa Perića u 58. minuti za konačnih 28:28.

Ipak, treba reći da je Dubrava u 25. minuti vodila velikih 15:11, a da su gosti u nastavku, točnije u 50. imali dva pogotka prednosti, zabio je Thoss za 23:25. Po tome, može se reći da je remi najrealniji ishod susreta.

Fantastičan je u redovima Dubrave bio Ivan Dumenčić koji je imao učinak 14/15, a kod gostiju raspoloženi su bili Filip Perić sa sedam golova iz devet udaraca te Ivan Filipović koji je uz pet pogodaka upisao samo jedan promašaj.