Home Nogomet Četvrta HNL Zapad Cres prejak za Funtanu, Jusufi rano otklonio neizvjesnost

Cres prejak za Funtanu, Jusufi rano otklonio neizvjesnost

Plumb Jusufi u dresu HD-a

Oslabljeni gosti otišli su na Cres i bili ravnopravan suparnik samo prvo poluvrijeme koje su domaćini dobili s 1:0 pogotkom Plumba Jusufija u 23. minuti utakmice. Bilo je jasno da su se gosti došli braniti, ne bi li nekako iščupali taj zlata vrijedan bod, no ovako oslabljeni bez četvorice prvotimaca i sa samo tri zamjene u tom naumu nisu uspjeli.

Do 56. minute bilo je obećavajućih 1:0, no onda Cianci zabija za 2:0 i ugasuje svaku nadu gostima, koji su do kraja susreta primili još dva pogotka i time je njihova kriza rezultata produbljena i sad već opasno plešu po rubu zvanom Prva županijska nogometna liga, no ukoliko u sljedećim kolima pobjede svoje protivnike, a među njima su i neki direktni konkurenti za ostanak, tada bi se ipak završilo sve s “happy endom” za Funtanjane. Ili pak, ako liga ostane 16, onda će možda samo prvaci istarske Prve ŽNL zamijeniti “ugasli” Lošinj.