Home Nogomet Treća HNL Zapad Cres se preokretom vratio pobjedama

Cres se preokretom vratio pobjedama

Novigrad danas nije uspio ostvariti pozitivan rezultat na Cresu. Domaći nogometaši pokazali su lice koje ih je jesenas dovelo u gornju polovicu lige, a Novigrađani će bodove morati potražiti na nekim drugim mjestima. Čeka ih teških dva tjedna jer nakon gostovanja Jadrana u Novigradu, momčad s Laca mora kod susjeda u Buje.

Goste je u vodstvo doveo njihov ponajbolji igrač, Dino Dukađin nakon bijega u 48. minuti, međutim, iskusni Matej Kučinić osam minuta kasnije vraća stvari na početak. Preokret Cresu donosi prekaljeni znalac Plumb Jusufi u 66., a 19-godišnji Karlo Zubović precizan je bio s “bijele točke” u 86. minuti za konačnih 3:1.

CRES – Igralište Dari – III HNL ZAPAD – 22. KOLO
SUDAC: Antonio Melnjak (Rijeka) POMOĆNI SUCI: Luka Pajić (Rijeka) i Nenad Marušić (Matulji)

CRES – NOVIGRAD 3:1 (0:0)

Strijelci: 0:1 Dukađin 48′, 1:1 Kučinić 56′, 2:1 Jusufi 66′, 3:1 Zubović K. 86′-11m

Žuti kartoni: Zubović K. (Cres) Rališ, Rošić (Novigrad)

CRES: Zmajla, Baljak, Kosić (31. Matić), Cianci (76. Alinčić), Jusufi (87. Jašarević), Jovanović, Zubović K., Crnovršanin, Tarabocchia, Smolčić, Kučinić (87. Zubović T.)

Trener: Tihomir Bašić

NOVIGRAD: Nicoletti, Vlašić (70. Pršo), Rošić, Ibrahimović (81. Makovac), Dukađin, Bijelić, Šuvalija, Rališ, Bogdanović, Đođ (70. Vadnov), Najhart

Trener: nema prijave