Home Nogomet Treća HNL Zapad Damir Kazalac donio Rovinju drugu pobjedu

Damir Kazalac donio Rovinju drugu pobjedu

Zanimljivih 90 minuta odigralo se u danas u Rovinju. Domaćin je bio bolja, možda preciznije rečeno spremnija momčad i zaslužio je voditi nakon prvog dijela, međutim, otišlo se u svlačionice s 1:1. Pazinjane je u vodstvo doveo Teo Krajcar, na asistenciju Patricka Rabara s desetak metara.

Rovinježi su poravnali golom Joela Anicha koji je pogodio s 15 metara nakon neodlučnosti Fejzića. Međutim, Kanarinci su imali još četiri izrazito dobre prigode. Damir Kazalac nije bio precizan u dva navrata, a braća Agaj imali su još po jednu prigodu. Na Pazinjanima je bilo vidljivo da su deset dana bili u samoizolaciji.

U nastavku Pazinjani ne koriste dvije sjajne prigode koje je imao Manuel Rudela, ali domaćin je taj koji dolazi do pobjede. Ne čudi previše, pobjedu je Rovinježima donio njihov najistaknutiji igrač Damir Kazalac koji je „zakucao“ jednu povratnu loptu za, pokazati će se, konačnih 2:1.

ROVINJ – SRC Valbruna – III HNL ZAPAD – 11. KOLO
SUDAC: Ivan Šantić (Kastav) POMOĆNI SUCI: Alen Gamilec (Krapina) i Nikola Bedeniković (Zabok) ČETVRTI SUDAC: Milan Kukuljan (Podkilavac) DELEGAT: Boris Spećina (Novigrad)

ROVINJ – PAZINKA 2:1 (1:1)

Strijelci: 0:1 Krajcar 9′, 1:1 Anich 33′, 2:1 Kazalac Dam. 71′

Žuti kartoni: Agaj Bl., Bokri, Šverko, Stojanov (Rovinj) Batel, Krajcar (Pazinka)

ROVINJ: Kazalac Dar., Šverko, Stojanov (78. Peršić), Vidan, Agaj Bl., Kazalac Dam., Prgić (36. Bokri), Pavlović, Dimoski, Agaj Be., Anich

Trener: Marijan Kesić

PAZINKA: Denić, Pavat En. (84. Mogorović), Batel (75. Pavat N.), Rojnić (75. Buždon), Pinčan, Zgrablić, Rudela, Rabar, Tanković (64. Ritoša), Fejzić (46. Ivetac), Krajcar

Trener: Mirko Matika