Home ISTRA Futsal Danas sjajni Olmissum zasluženo do četvrtfinala Kupa Hrvatske

Danas sjajni Olmissum zasluženo do četvrtfinala Kupa Hrvatske

Nisu uspjeli igrači Futsal Pule Stanoinvest drugi put u sezoni iznenaditi sjajnu momčad Olmissuma. Omišani su danas bili raspoloženiji te su zasluženo slavili, a Puljani se ionako s guštom okreću prvenstvenim izazovima.

Utakmica je krenula sjajno. Već u prvoj minuti Manolo Bilić nakon sjajne rolice ‘ide’ na desnu nogu i odličnim šutem matira Bilandžića za 1:0 i veliko slavlje u dvorani. No, već u petoj minuti lopta stiže na „ljevicu“ Hrstića i okončala je u maloj mrežici za 1:1.

U osmoj minuti vidjeli smo koliko futsal može biti čaroban. Josip Jurlina vidio je sa svoje polovice kako je Luketin malo previše ispred svog gola (dojam je kako je htio presjeći dubinsku loptu) te nesvakidašnjim udarcem doveo goste u vodstvo.

Nakon fantastične akcije Olmissuma u 11. minuti iskusni pivot Pavić povisio je na 1:3, a minutu kasnije Alen Marić nakon akcije iz kornera pogađa za 1:4. Do kraja susreta domaći su preko Davida Mataje uspjeli smanjiti vodstvo Omišana, ali je na kraju Kristijan Postružin s dva pogotka postavio konačnih 2:6.

PULA – Dom Sportova „Mate Parlov“ – KUP HRVATSKE – OSMINA FINALA
SUCI: Nikola Jelić (Varaždin) i Mislav Džeko (Zagreb)

FUTSAL PULA STANOINVEST – OLMISSUM 2:6 (1:4)

Žuti kartoni: Mataja (Futsal Pula Stanoinvest) Postružin, Sekulić, Kustura (Olmissum)

Strijelci: 1:0 Bilić 1′, 1:1 Hrstić 5, 1:2 Jurlina 8′, 1:3 Pavić 11′, 1:4 Marić 14′, 2:4 Mataja 24′, 2:5 Postružin 35′, 2:6 Postružin 38′

FUTSAL PULA STANOINVEST: Luketin, Moravac Da., Hrgota, Bilić, Vukmir, Urošević, Grbić, Mataja, Galešić, Lolić, Šulentić, Stojković, Vuzem, Jamičić

Trener: Frane Despotović

OLMISSUM: Bilandžić, Kustura, Pavić, Postružin, Juretić, Hrstić, Jurlina, Horvat, Perišić, Kolobarić, Marić, Jurić, Sekulić, Čizmić

Trener: Duje Maretić