Home Rukomet Prva HŽRL Davitelj uzeo bodove na sjeverozapadu Istre

Davitelj uzeo bodove na sjeverozapadu Istre

Nažalost, umaške rukometašice nisu uspjele večeras nastaviti niz pozitivnih rezultata jer su od njih bile bolje igračice 1234 Virovitice. Gošćama su ti bodovi veoma važni u borbi za ostanak u ligi.

Inače, gošće su vodile cijeli susret, od pete (4:3) pa sve do 52. minute kad Jajčević poravnava na 30:30 s dva uzastopna gola. Umag je tad uspio još dvaput poravnati i to je bilo sve od domaćih večeras.

Na kraju gošće zasluženo slavile u susretu u kojem su imale i sedam golova prednosti. Domaće je predvodila maestralna Ana Jajčević s 15 golova iz 17 udaraca, a kod gošći je sličan, ali slabiji učinak imala Tamara Hudoletnjak. Samo jedan promašaj i 12 golova.

UMAG – Stella Maris – PRVA HŽRL – 12. KOLO
SUCI: Nikola KNEŽEVIĆ – Dalibor TUNUKOVIĆ (oba Vrpolje)

UMAG-1234 VIROVITICA 35:37 (14:16)

UMAG: Pratljačić I., Pratljačić M. 2, Plahinek 4 (1), Kernjus, Mataija, Miočinović 2, Jajčević 15 (8), Pavković 8, Brkljača, Blašković, Bunić 3, Muminović, Trento, Kremer, Imamović S. 1, Nushi
Sedmerci: 9/9, Isključenja: 10 minuta (Pratljačić M. 4, Plahinek 2, Bunić 2, Pavković 2)
Trener: Bruno Maros

1234 VIROVITICA: Devald, Kožnjak 8, Veršec, Zupčić, Dujmović, Hudoletnjak 12 (2), Ištvanović, Medved, Blažec, Bardić, Deskar 3, Kirin 8, Miklić, Oršulić, Cabadaj 6
Sedmerci: 2/3, Isključenja: 10 minuta (Veršec 4, Kožnjak 2, Kirin 2, Hudoletnjak 2)
Trener: Vladimir Gašparac