Home Rukomet Druga HŽRL Zapad Derbi začelja pripao Areni

Derbi začelja pripao Areni

Jučer su rukometašice Arene odigrale susret protiv ekipe Zaprešića te upisale važne bodove u borbi za opstanak.

Iako su gošće u 12. minuti povele preko Bužanić 2:4 nisu posustale domaće rukometašice te već u 18. minuti Nose pogađa za 6:4. Arena je održavala stečenu prednost, pa tri minute prije kraja prvog djela Srebrić poentira za 11:7.

S dva uzastopna pogotka gošće otvaraju drugi dio, pa je u 37. minuti 13:12 međutim uslijedila je serija Arene od četiri uzastopna pogotka, pa u 43. minuti nakon pogotka Šabić na semaforu stoji 17:12. Kako je utakmica daleko od završene pokazale su gostujuće rukometašice koje su boljom igrom sredinom poluvremena preko Tomljanović u 51. došle na samo -2 (19:17).

Arena u posljednjih deset minuta opet “dodaje gas” te serijom 4 – 0 minutu prije kraja vodi 24:18, pa važna dva boda ostaju u Puli.

PULA – Dom Sportova Mate Parlov – 2. HRL Zapad – 18. KOLO
SUCI: Vladimir Grubor (Poreč) i Julijana Žuliček (Umag)

ARENA – ZAPREŠIĆ 25:19 (13:10)

ARENA: Nose 3, Tomić, Šekuljica 3, Leverić, Hodžić 1, Jukan 8 (2), Lisica 1, Erceg 3, Šabić 6, Vučinić, Radolović, Petrović, Srdić, Srebrić.

Sedmerci: 2/2, Isključenja: 8 minuta (Nose 2, Petrović 2, Jukan 2, Erceg 2)

Trener: Boris Maras

ZAPREŠIĆ: Belinić N., Sušac, Živković, Švigač 3, Tomljanović M. 3, Ivanović, Horvat 5, Rupčić, Tomljanović I., Belinić L. 1 (1), Belinić T. 4 (1), Bužanić 3, Zver, Zlodi, Šćević, Mesić.

Sedmerci: 2/3, Isključenja: 8 minuta (Švigač 2, Živković 2, Belinić 2, Bužanić 2)

Trener: Dean Vučić