Home ISTRA Futsal Despotovićeva momčad suvereno i kroz Otočac

Despotovićeva momčad suvereno i kroz Otočac

Iako su dečki Željka Tonkovića odigrali odličnih 20 minuta i gotovo parirali gostima iz Pule, momčad Frane Despotovića suvereno je prošla u narednu fazu Kupa Hrvatske, regije Zapad. No, do predaha je bilo ‘samo’ 1:2, pogodili su David Mataja odmah u početku i Miloš Stojković u 18. minuti.

Nadu domaćinu probudio je Dražen Jurković, a onda je u četvrtoj minuti nastavka krenula pulska „oluja“ koja je u narednih šest minuta otpuhala svaku šansu domaćina u iole normalan poraz. Konačnih 1:8 je ujedno i očekivani odnos snaga.

Po dva pogotka postigli su spomenuti Mataja i Stojković te Daniel Moravac, a po jedan su dodali Belmin Hasanbašić i Goran Urošević. Puljane sada čeka prvenstveni okršaj protiv vjerojatno najbolje momčadi države, Olmissuma.

OTOČAC – Gradska dvorana – KUP HRVATSKE – REGIJA ZAPAD
SUCI: Mario Lulić i Marijan Šimatović (oba Gospić)

OTOČAC – FUTSAL PULA STANOINVEST 1:8 (1:2)

Strijelci: 0:1 Mataja 1′, 0:2 Stojković 17′, 1:2 Jurković 19′, 1:3 Stojković 24′, 1:4 Moravac Da. 24′, 1:5 Moravac Da. 27′, 1:6 Urošević 29′, 1:7 Mataja 30′, 1:8 Hasanbašić 38′

Žuti karton: Moravac De. (Futsal Pula Stanoinvest)

OTOČAC: Krznarić A., Banić, Jurković, Ostović, Krznarić M., Kostelac, Smolčić, Eldić

Trener: Željko Tonković

FUTSAL PULA STANOINVEST: Luketin, Bilić, Grbić, Mataja, Vukmir, Moravac Da., Moravac De., Stojković, Hasanbašić, Hrgota, Jamičić, Urošević, Galešić, Lorber

Trener: Frane Despotović