Home Košarka A1 Liga košarkaša Dosad neporaženi Dalmatinci pali u Puli, Nicevićevi košarkaši do vrijedne pobjede!

Do današnje utakmice u Puli Jazine Arbanasi je bila momčad koja je u 12 utakmica upisala jednako toliko pobjeda. No, košarkaši Sandra Nicevića danas su ponovno bili fantastični te su zasluženo upisali osmo prvenstveno slavlje u sezoni.

Prednost su Puljani stekli u drugoj četvrtini, ali su kvalitetni Dalmatinci istu „istopili“ te su tri minute i 30 sekundi do kraja imali prednost od tri poena. Tada Martin Klepo ubacuje dva slobodna bacanja, a Andabaka jedno polaganje i semafor pokazuje 69:68. Pokušali su do kraja gosti s dvije trice preokrenuti, ali samo je Klepo s još jednim bacanjem potvrdio domaću pobjedu.

Čak 52% šuta imao je Matija Bilalović koji je ubacio 26 poena, a uzeo je i sedam skokova. Goste je u poenima predvodio Bruno Markulin (21), a Amerikanac Adrian Anderson ubacio je tek šest poena, ali je odigrao svih 40 minuta pritom uzevši sedam skokova i šest asistencija.