Četvrta HNL Zapad Prijateljske Treća HNL Zapad

Draga pomalo šokirala labinski Rudar

Trinaesta momčad Četvrte NL NS Rijeka, NK Draga, danas je na svom terenu pomalo šokirala nogometaše labinskog trećeligaša.

Obje momčadi nisu bile u punim sastavima, domaćinu je nedostajao jedan od najboljih, Ivan Kovačević te prvi vratar Milić, kao i Hajdaraj te Šop, a kod gostiju nije bilo mladih Halilčevića, Karića i Salihovića te dva Načinovića, od onih koje smo navikli vidjeti u prvom sastavu.

Draga je povela u desetoj minuti preko brzonogog Josipa Rudana, a u smiraju susreta, 15 minuta prije kraja utakmice, Ivan Kinkela postavio je konačnih 2:0. Nogometaše Drage sigurno taj rezultat veseli, dok je Labinjanima ovo lagano upozorenje kako se nitko neće pobijediti sam, bez obzira na imena koja imaju u sastavu.

MOŠĆENIČKA DRAGA – Igralište Slatina – PRIPREMNA NOGOMETNA UTAKMICA

DRAGA – RUDAR 2:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Rudan J. 10′, 2:0 Kinkela 75′

DRAGA: Bošnjak, Sinožić, Krnjatić, Kinkela, Kurti Đ., Rudan J., Štemberger, Kurti K., Kaligarić, Rubinić, Rudan T.

Još su igrali: Antolović, Frolja, Lončarica, Bradičić

Trener: Andrej Abram

RUDAR: Blažina, Licul, Kurtić, Rošić, Bilić, Martić, Božičević, Golja, Krištofić, Macan, Juričić

Još su igrali: Bašić, Mohorović, Biljuh, Čenaj

Trener: Franko Čupić

Kalendar

svibanj 2025
P U S Č P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031