Home Rukomet Prva HRL Jug Drama na otvaranju prvenstva u Labinu – Bruno Derossi režirao preokret

Drama na otvaranju prvenstva u Labinu – Bruno Derossi režirao preokret

Bruno Derossi (FOTO: Katarina Franković)

Rukometaši Rudara Adria Oila bili su jučer na pragu poraza protiv rastrčanih Zadrana. Bivši igrač Buzeta, Ivan Čirjak, je u 52. minuti pogodio za 18:21 i dojam je bio kako će bodovi preko Učke u Dalmaciju.

No, u naredne dvije minute gosti zarađuju čak dva isključenja, a Bruno Derossi s tri uzastopna pogotka u 54. donosi poravnanje na 21:21. Nije se Derossi tu zaustavio već je u 55. zabio i za 22:21, a nakon toga Lazar povisuje na 23:21. Zadrani su do kraja uspjeli tek smanjiti svoj poraz.

Jasno, Bruno Derossi je sa svojih pet pogodaka od čega četiri u ključnim trenucima okrunio svoju sjajnu predstavu, ali treba spomenuti i 17 obrana kosovskog reprezentativca na vratima Labinjana, Liridona Zene. Kod gostiju samo pet strijelaca, a predvodio ih je Niko Martinović s osam golova.