Home Rukomet Premijer HMRL Drama u Poreču na kraju završila bez pobjednika

Drama u Poreču na kraju završila bez pobjednika

Porečani su na domaćem terenu odigrali tešku utakmicu s Goricom koja je na kraju završila bez pobjednika.

Gosti otvaraju utakmicu bolje te nakon četiri minute imaju 0:3. Porečani su u zaostatku sve to 12. minute kada za 4:4 pogađa Rađaković. Gorica se nakon toga opet uspjela odvojiti na dva pogotka prednosti sve do 22. minute kada Poreč ima seriju od četiri pogotka kojom ne samo da se vraća iz minusa nego dolazi u rezultatsku prednost. Naime, Bošnjak, Rađaković, Vučić i Ljubić donijeli su prednost svojoj momčadi u 26. minuti (10:8).

U drugom poluvremenu nakon uvodne igre gol za gol Poreč prvi ima prednost od dva pogotka kada Rađaković u 39. minuti pogađa za 14:12. Brzo su to anulirali gosti, pa i poveli 15:16. Međutim igra se gol za gol sve do 54. minute kada Bura postavlja 19:21. Ceković je pogodio za +3 (19:22) minutu kasnije te je izgledalo kako bodovi putuju u Zagreb. Međutim, u posljednjim minutama gledali smo pravu dramu. Prvo su Ikanović i Krajcar smanjili na 21:22 u 57. minuti. Imali su Porečani u 59. minuti sedmerac koji nije realizirao na Bošnjak, a na drugoj strani također sedmerac nije realizirao Ceković. Posljednji napad pripao je Porečanima, u kojem su ponovno imali sedmerac, odgovornost je preuzeo Rađaković koji pogađa za 22:22 s zvukom sirene.

POREČ – SD Veli Jože – Paket24 Premijer Liga – 11. KOLO
SUCI: Dalibor Jurinović (Biograd na Moru) i Marko Mrvica (Zadar)

POREČ  – GORICA 22:22 (10:10)

POREČ: Muranović, Thoss, Krajcar 2, Vučić 1, Petrov, Krbavčić, Vladić, Malinarich, Rađaković 6, Boka, Plovanić, Moslavac 1, Ikanović 5, Bošnjak 4, Ljubić 4, Vinković.

Sedmerci: 4/6, Isključenja: 8 minuta (Ljubić 2, Ikanović 2, Moslavac 2, Petrov 2)

Trener: Ilija Lovrinović

GORICA: Turčić, Ceković 5, Turkalj, Laljek 4, Goričanec 1, Baković, Cikatić 2, Čakarić 3, Solariček, Jozepović, Sladoljev, Bura 3, Barišić, Tomašić 1, Gal 3.

Sedmerci: 2/4, Isključenja: 16 minuta (Gal 6, Laljek 2, Čakarić 2, Bura 2, Barišić 2)

Trener: Andrija Nikolić