Home Rukomet Prva HŽRL Drama u Umagu, bodovi u Ploče

Drama u Umagu, bodovi u Ploče

Veoma neizvjesna i napeta utakmica odigrala se večeras u umaškoj dvorani, a nažalost domaćih navijača, bodovi odlaze za Ploče. Rukometašice Dalmatinke uspjele su pred kraj susreta “okrenuti” rezultat i slaviti.

U 13. minuti Jajčević zabija za 8:5 i činilo se kao da bi susret mogao u željenom smjeru za domaće. Međutim, Dalmatinke se vraćaju i na predah se odlazi samo s golom prednosti.

Nastavak je donio pravu dramu, dovoljno je reći da nitko nije vodio dva razlike, a posljednju prednost Umažanke imaju u 54. minuti nakon čega su morale stizati vodstvo gošći. Uspjele su to nekoliko puta, ali u posljednjoj minuti Klarić zabija za konačnih 28:29.

Kod domaćih najbolja Ana Jajčević s 11 pogodaka i samo jednim promašajem, a odlična je bila i Nataša Miočinović sa sedam golova, također uz samo jedan promašaj. Gopće je predvodila Andrea Klarić s osam golova.