Home Nogomet Prva ŽNL Istra Dramatična završnica pripala nogometašima Morena Kanciania

Dramatična završnica pripala nogometašima Morena Kanciania

Sanel Bojkić

Urnebesna utakmica u Potpićnu! Istra je pri rezultatu 1:0 za Potpićan ostala s igračem manje pa napravila preokret da bi sve prosula u posljednjih deset minuta. Koštali su ih prekidi.

Poveo je Potpićan u petoj minuti kada Admir Hodžić karakteristično za njega jedan “slobodnjak” šalje u gol sa 25 metara za 1:0. Nakon toga duga pauza što se tiče uzbuđenja, a u 63. minuti Istra ostaje s desetoricom i utakmica izgledao kao “svršena priča”.

Međutim, Istra preko Anela Škiljana i Bojana Barišića stiže do vodstva, i to devet minuta prije kraja. Moguće da je Puljane presjekao fantastičan gol Tibora Zakomca koji je poravnao na 2:2 iz voleja nakon centaršuta Bojkića iz prekida.

Drugi preokret na utakmici donio je baš Sanel Bojkić efektno pogodivši preko živog zida sa 22 metra. Točku na “i” ove dramatične utakmice stavio je Hodžić nakon bijega posljednjoj liniji gostiju minutu prije kraja.

POTPIĆAN – Igralište Dumbrova – Gledatelja 50

PRVA ŽNL – 1.KOLO – Sudac: Jakov Barun (Nova Vas)

POTPIĆAN – ISTRA 4:2 (1:0)

Strijelci: 1:0 Hodžić 5′, 1:1 Škiljan 67′, 1:2 Barišić 81′, 2:2 Zakomac 82′, 3:2 Bojkić 85′, 4:2 Hodžić 89′

Žuti kartoni: Lazarić, Mehić, Sertić (Potpićan), Kinkela (Istra)

Crveni kartoni: Balen (63′ – dva žuta kartona)

POTPIĆAN: Pamić V., Vretenar, Sertić, Mehić, Jašarević, Braušić (od 89. Paliska), Lazarić (od 46. Zakomac), Hodžić, Pamić R. (od 73. Nurkić), Pincin (od 56. Mužul), Bojkić

Trener: Moreno Kanciani

ISTRA: Mahmutović, Salihović, Žilo, Ban, Ivešić, Barišić, Vuković, Škiljan, Kinkela, Balen, Kovač

Trener: Darko Buser