Drugo kolo Druge HMRL Zapad donijelo je zanimljive dvoboje.
U jedinom subotnjem susretu Mornar Dramalj-Crikvenica je na domaćem parketu uvjerljivo svladala Arenu rezultatom 28:18. Puljani su u drugom dijelu postigli tek sedam pogodaka, a najbolji u njihovim redovima bio je Leone Šostar-Vazgeč sa sedam golova.
U nedjeljnom programu Buzet je opravdao ulogu favorita slavivši u gradu na četiri rijeke protiv druge ekipe Karlovca. Buzećani su do druge pobjede stigli uz osam pogodaka Ariana Bašića.
Novigrad je upisao prvi poraz u novoj sezoni — u Rijeci je od njega bila bolja druga ekipa Zameta s 28:18. Kod Novograđana su se istaknuli Gabriel Merhar i Kristian Tuksar s po pet pogodaka.
U istarskom derbiju odigranom u Kašteliru, 28. April je svladao Rudar rezultatom 30:29. Domaće je do pobjede predvodio Antonio Bernobić s deset golova, dok su kod Kovara po šest puta pogodili David Mikuličić i Alexandar Lazar.
Nakon dva kola, Buzet i Mornar Dramalj-Crikvenica jedine su stopostotne ekipe lige, pri čemu Mornar Dramalj-Crikvenica zahvaljujući nešto boljoj gol-razlici trenutno zauzima prvo mjesto na prvenstvenoj ljestvici.
Sofascore