Home Rukomet Premijer HMRL Fantastična utakmica u Umagu, na kraju slavlje domaćina

Fantastična utakmica u Umagu, na kraju slavlje domaćina

Sjajnu utakmicu odigrali su danas momčadi Umaga i Spačve iz Vinkovaca. Nakon što je prvo poluvrijeme pripalo gostima, drugi dio i ključni trenuci utakmice pripali su domaćinu.

Bolji ulazak u utakmicu okrunili su gosti kada nakon polovice prvog djela vode 4:9. Serijom od četiri pogodaka Umag se vraća u utakmicu, pa nakon što je Dizdar poentirao na semaforu stoji 9:11.

Po izlasku iz svlačionice, nakon sedam minuta igre Božić pogađa za 13:19, pa je u nekoliko navrata izgledalo kako će bodovi put Vinkovaca. Međutim, u periodu od 44. do 53. minute Umag igra odličnu obranu, sjajno je branio i Lučin, pa Spačva ne postiže nijedan pogodak. Umag je od 17:20 došao na 24:20. Prvi gol Spačva postiže u 57. minuti kada je već bilo jasno kada će bodovi ostati u Umagu.

UMAG – SD Stella Maris – Paket24 Premijer Liga – 1. KOLO
SUCI: Ivica Botinčan i Dario Rupčić (oba Rijeka)

UMAG – SPAČVA VINKOVCI 25:23 (11:14)

UMAG: Lučin, Buvinić 7, Rajković, Kamba, Horozović 3, Dizdar 4, Krupić, Paradžiković, Milinković, Matijević, Radić 4, Sinčić 7, Golik, Ćuzović.

Sedmerci: 8/10, Isključenja: 10 minuta (Radić 4, Golik 4, Sinčić 2)

Trener: Boris Lisica

SPAČVA VINKOVCI: Ćirović, Maroš 1, Mažurana 1, Čičak 2, Vignjević 6, Blašković, Pašagić, Zadro, Mažurana 2, Peštić 1, Pavlak, Kuže 3, Bolanča 3, Božić 4, Peštić.

Sedmerci: 1/1, Isključenja: 14 minuta (Božić 4, Vignjević 4, Čičak 2, Blašković 2, Pavlak 2)

Trener: Josip Mečić