Home ISTRA Futsal Fantastični Bepo Paus u tri minute rješio pitanje pobjednika

Fantastični Bepo Paus u tri minute rješio pitanje pobjednika

U fer i korektnoj utakmici večeras u pulskom Domu Sportovu malonogometaši Futsal Pule slavili su u zaostalom susretu devetog kola Druge HFL. Gosti su daleko od bezazlene momčadi, došli su u Pulu s čak 13 igrača te su na početku i iznenadili domaćina.

Šesta je minuta, a na semaforu stoji 0:2. Međutim, mirni su domaći, a uz jedan pogodak Bojana Barišića, maestralan je bio Bepo Paus koji je postigao „hattrick“ u tri minute, od 11. do 14. minute. Malo kasnije točku na „i“ stavlja iskusni Sanel Imširević. Gotovo sve najvažnije dogodilo se u prvih 15 minuta, a gost je u nastavku smanjio pobjedu Puljana.

PULA – Dom sportova Mate Parlov – II HMNL ZAPAD – 9. KOLO
SUCI: Stipe Lukin (Punat) i Mauricio Ušić (Muntić)

FUTSAL PULA – BJELOVAR 5:4 (5:2)

Strijelci: 0:1 Bajsić 5′, 0:2 Hajdarović 6′, 1:2 Paus 11′, 2:2 Barišić 11′, 3:2 Paus 13′, 4:2 Paus 14′, 5:2 Imširević 15′, 5:3 Šiprak 32′, 5:4 Šiprak 33′

Žuti kartoni: Bajsić, Đipalo (Bjelovar)

FUTSAL PULA: Jamičić, Bilić, Grbić, Barišić, Paus, Cetina, Hrgota, Hasanbašić, Vukmir, Imširević, Živadinović, Lorber

Trener: Marinko Mavrović

BJELOVAR: Šimunović S., Stačević, Pavličević, Đipalo, Šiprak, Hajdarović, Bajsić, Stanković, Stojčević, Nreca, Radmilović, Horvat, Marušić

Trener: Zoran Turudija