Home Nogomet Četvrta HNL Zapad Fažanci petardom protiv Klane do treće uzastopne pobjede

Fažanci petardom protiv Klane do treće uzastopne pobjede

Iako su poveli, Klanjci se nisu dobro proveli na Olivi. Domaćin je nakon početnog šoka ubrzo izjednačio i onda sa još četiri gola u nastavku susreta stigao do uvjerljive, treće pobjede u nizu. Nakon petarde puno se lakše diše u redovima Mladosti koja je novim trobodom skočila na 10. mjesto ljestvice.

Goste je u vodstvo doveo Purković u 20. minuti, a Fažanci su do odmora uspjeli izjednačiti preko iskusnog Kostešića. U nastavku je domaćin u razmaku od 54. do 65. minute zabio čak tri gola i utakmicu odveo u sigurne vode.

Dva je gola u odličnom periodu Fažanaca zabio raspoloženi Adrović, a posljednji Nišević. Točku na i uvjerljivog slavlja stavio je Bradarić u 86. minuti.

FAŽANA – Igralište Oliva – ČETVRTA NL NS RIJEKA – 12. kolo – SUDAC: Tomislav Frlan (Podhum) POMOĆNICI: Zoran Janković (Viškovo) i Marinko Drašković (Rijeka) DELEGAT: Zdravko Jurinjak (Lovran)

MLADOST – KLANA 5:1 (1:1)

Strijelci: 0:1 Purković 20′, 1:1 Kostešić 36′, 2:1 Adrović 54′, 3:1 Adrović 61′, 4:1 Nišević 65′, 5:1 Bradarić 86′

Žuti kartoni: Špelić, Lazarević (Mladost), Milković (Klana)

MLADOST: Delfar, Nišević, Ristić (70. Lazarević), Lazendić, Adrović (70. Bradarić), Kostešić (78. Durković), Butković (78. De Freitas), Špelić (55. Subanović), Zanetić, Marjanović, Malobabić

Trener: Dean Stojanović

KLANA: Ždralović, Marčeta, Jeletić (70. Štefan), Dujmović, Purković, Juničić, Šnajdar, Lazarević (70. Ciceran), Milković (60. Laginja), Tešić (70. Varljen), Jerbić (60. Gržinić)

Trener: Dean Bolić