Home Nogomet Četvrta HNL Zapad Fažanci poraženi na Lonji, Naprijed iskoristio buru u svoju korist

Fažanci poraženi na Lonji, Naprijed iskoristio buru u svoju korist

Na burovitoj Lonji sve zanimljivo se dogodilo u drugih 45 minuta dvoboja. Fažanci nisu iskoristili činjenicu da su u prvome dijelu igrali sa burom, da bi u nastavku domaćin iskoristio vjetar u svoju korist za uvjerljvo slavlje.

Naprijed je poveo golom Čopa koji je u 61. minuti odlično tukao sa nekih 30-tak metara, a lopta se zakoprcala u “maloj mrežici”. Na 2:0 je povisio Štimac koji je u 73. minuti odlično reagirao nakon jedne odbijene lopte, a da će tri boda ostati na Hreljinu postalo je jasno kada je samo tri minute kasnije Lončar ostao sam na lijevoj strani i svladao nemoćnog Lovrića za visokih 3:0.

Mladost je smanjila preko Bogdana koji se devet minuta prije kraja odlično snašao nakon kornera i gostima donio kratkotrajnu nadu. Ona je definitivno ugašena tri minute kasnije kada je iskusni Lukačić izašao sam pred Lovrića i školski ga lobao za konačnih 4:1.

HRELJIN – Stadion Lonja – Gledatelja: 80 – IV NL NS RI – 22. KOLO
SUDAC: Petar Pejkunović (Kožljak) POMOĆNI SUCI: Erik Radolović (Marčana) i Marijan Pavlović (Rovinjsko Selo)

NAPRIJED – MLADOST 4:1 (0:0)

Strijelci: 1:0 Čop 61′, 2:0 Štimac 73′, 3:0 Lončar 76′, 3:1 Bogdan (81′), 4:1 Lukačić (87′)

Žuti kartoni: Lukačić (Naprijed), Paus, Hasanbašić, Bradarić (Mladost)

NAPRIJED: Ciani (od 46. Ezgeta), Bobošević (od 46. Šarković), Čop, Simanović, Pašuld, Štimac (od 76. Prpić), Tarle (od 46. Lončar), Lukačić, Barišić (od 60. Kuši), Ende, Sablić
Trener: Elvis Brajković

MLADOST: Lovrić, Hasanbašić, Baf (od 70. Milotić), Paus (od 86′ Marjanović), Halilović, Bogdan, Valčić, Funčić, Kostešić, Livović, Bradarić
Trener: Kristijan Pekica