Home Nogomet Četvrta HNL Zapad Fažanci teško do pobjede protiv mladih, rastrčanih Rovinježa

Fažanci teško do pobjede protiv mladih, rastrčanih Rovinježa

Almir Halilović

Momci sa Olive danas su teže no što su očekivali ipak došli do slavlja nad mladom rovinjskom momčadi u kojoj su danas nastupila u prvoj postavi čak petorica igrača sa specijalnim liječničkim pregledom.

U posljednjoj minuti prvoga dijela Funčić je dubinskom loptom pronašao i izbacio Ivančića, njegov je udarac Starčić na vratima Rovinja odbranio, no lopta se odbila do Butkovića koji ju je pospremio u mrežu za početno vodstvo domaće momčadi.

No, ono nije dugo trajalo. U 62. minuti najiskusniji “kanarinac”, Valentin Lleshdedaj poravnao je na 1:1, no dvije minute nakon toga Milotić je uputio dobar dubinski pas za Niševića koji pogotkom dovodi Mladost ponovno do prednosti, ispostavilo se, do pobjede.

FAŽANA – Igralište Oliva – 4.NL NL Rijeka – 12. kolo – SUDAC: Saša Piljić (Rijeka), POMOĆNICI: Vladimir Merle (Viškovo) i Marinko Drašković (Rijeka)

MLADOST – ROVINJ 2:1 (1:0)

Žuti kartoni: Kostešić, Milotić, Subanović (Mladost), Šverko, Peteh (Rovinj)

Strijelci: 1:0 Butković 45′, 1:1 Lleshdedaj 62′, 2:1 Nišević 64′

MLADOST: Lovrić, Marijanović, Nišević, Lazendić, Kostešić (82. Stojanović), Benčić (46. Halilović), Ivančić (46. Bradarić), Funčić, Butković, Milotić (88. Valčić), Subanović

Trener: Mitar Gavočanov

ROVINJ: Starčić, Zgrablić (88. Pranjić), Buljević, Šverko, Prgić, Paulinić (80. Ban), Lleshdedaj, Peteh, Čakarić (73. Lazarić), Lavižati, Jurić

Trener: Ecio Krizmanić