Nakon što smo danas saznali da se definitivno događaju promjene u Dinamu te da je gotovo sigurno novi trener zagrebačkog velikana Igor Jovičević, dosadašnji trener druge momčadi Modrih, posegnuli smo za svojim zagrebačkim izvorima kako bi doznali koliko ima istine u kuloarima.
A oni već tjedan-dva pričaju kako bi mjesto trenera Dinama II mogao popuniti aktualni trener Istre 1961 Ivan Prelec. Prema onome što smo čuli, Prelecu je ponuđen ugovor, i to s uvjetima daleko boljima od onih u Puli.
Međutim, ako je vjerovati našim izvorima koji nisu nepouzdani, Prelec je to odbio uz objašnjenje kako ne može trenutno preuzeti Dinamo II, obzirom da je u Puli dobio prigodu i povjerenje, a s igračima cijelo proteklo vrijeme vodio veliku bitku za ostanak u ligi.
Ako se sve to ispostavi istinitim i Prelec do ljeta ostane u Puli, biti će to jedan od jačih „frajerskih“ poteza koji će ga sigurno vinuti u visine kad je u pitanju cijenjenost u Istri. Vrijeme će pokazati, ali izgleda da bi Prelec mogao završiti sezonu u Puli. Ako uz to i osiguraju ostanak u ligi s ovakvim kadrom, mladi trener si je zapečatio mjesto u povijesti pulskog nogometa.














