Home ISTRA Nogomet Franjo Piletić za “standing ovation”

Franjo Piletić za “standing ovation”

Ova momčad Potpićna zasada izgleda onako kako njeni navijači i simpatizeri i priželjkuju. Rastrčano, razigrano i inspirativno. Već u prvih pola sata današnje utakmice Amidžić je pospremio dvije lopte u mrežu Pazinke. Najprije u 3. minuti nakon prodora Pincina a onda i u 30. minuti nakon filigranskog dodavanja Braušića.

Da su Pazinjani koliko toliko ostali u igri i rezultatski u utakmici zaslužan je vratar Denić koji je i Pincinu i Amidžiću obranio po još jednu “mrtvu prigodu” te skinuo i udarac Pincina sa vrha 16 metara u 35. minuti. Do poluvremena probudila se i Pazinka. Najprije je Ivetac u 37. minuti zamalo promašio udarcem izvana, a nakon toga je odlično asistirao Rabaru u 42. minuti koji sa par metara smanjuje na 2:1.

Dobro je došao predah Potpićnu da se malo preslože, a onda je u 50. minuti Piletić učinio ono što publiku diže u “standing ovation”. Oteo je loptu, nanizao tri suparnička igrača u prodoru i briljantno poentirao za 3:1. U smiraj susreta, desetak minuta prije kraja utakmice, Ban je sa 15 metara pospremio loptu u same rašlje za konačnih 3:2.

POTPIĆAN – Igralište NK Potpićan – PRIPREMNA NOGOMETNA UTAKMICA – SUDAC: Florian Belavić (Salakovci)

POTPIĆAN UČKA 72′ – PAZINKA 3:2 (2:1)

Strijelci: 1:0 Amidžić 3’ 2:0 Amidžić 30’, 2:1 Rabar 42’, 3:1 Piletić 50’, 3:2 Ban 80′

POTPIĆAN UČKA 72′: Begić, Licul, Burul, Fejzić Ad., Piletić, Juran, Braušić, Lazarić, Amidžić, Pincin, Fejzić Al.

Još su igrali: Aničić, Ružić, Rutko, Paliska, Horvat

Trener: Goran Terković

PAZINKA: Denić, Rojnić, Pinčan, Tanković, Ivetac, Žgomba D., Maružin, Krajcar, Pavat E., Križanac, Rabar

još su igrali: Mendiković, Pauletić J., Pauletić L., Žgomba A., Ban, Flegar, Mogorović, Peršić, Matić, Milanović, Babić

Trener: Elvis Brajković