Home Rukomet Prva HŽRL Furiozne Umažanke u 13 minuta zabile deset golova i prelomile susret u...

Furiozne Umažanke u 13 minuta zabile deset golova i prelomile susret u Dugom Selu

SHARE

Novom sjajnom predstavom rukometašice Umaga večeras su napravile veliki korak ka povijesnom plasmanu, što bi šesto mjesto u Prvoj HŽRL definitivno bio. Ponovno je napad bio raznovrstan i brz.

Umažanke su dugo lomile otpor domaće ekipe, a onda je u 42. Vlajsović smanjila na 19:20 i od tog trenutka gostujući sastav djeluje furiozno – u 50. već je 20:26, a u 55. 22:30. Pobjedi Umažanki nema zamjerki.

Najbolja kod domaćih bila je maksimalna Josipa Bebek s deset pogodaka dok je u redovima Marosove ekipe ponovno najbolja bila Labinjanka Ana Jajčević. Ovog je puta postigla 13 golova dok spomenuti treba i Tenu Mataiju koja nijednom nije promašila za sedam golova.


DUGO SELO – Gradska – PRVA HŽRL – 11. KOLO
SUCI: Kristina MAJPRUZ – Maja VAJDIĆ (obje Zagreb)

DUGO SELO – UMAG 27:31 (13:13)

DUGO SELO: Budić, Vlajsović 3, Čamber 5, Martinović, Jakešević 2, Kontrec, Belanić, Stojanović, Bebek 10 (3), Rupčić, Galić 4, Svetec 3, Šebalj, Porobić
Sedmerci: 3/3, Isključenja: 4 minute (Čamber 2, Bebek 2)
Trener: Silvio Ivandija

UMAG: Pratljačić I., Pratljačić M. 1, Plahinek 1, Kernjus, Matatija 7 (4), Miočinović 1, Jajčević 13 (2), Pavković 3, Brkljača, Blašković, Bunić 4, Trento, Kremer, Imamović S. 1
Sedmerci: 6/7, Isključenja: 8 minuta (Bunić 4, Jajčević 2, Plahinek 2)
Trener: Bruno Maros


PRVA HŽRL – 11. KOLO

07-12-2019
Murvica
Osijek
07-12-2019
Virovitica
Zrinski
07-12-2019
Lokomotiva
Dalmatinka
07-12-2019
Bjelovar
Koka
08-12-2019
Dugo Selo
Umag
08-12-2019
Split
Sinj
20-12-2019
Sesvete Agroproteinka
Podravka Vegeta

PRVA HŽRL – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Podravka Vegeta 19 19 0 0 720 441 38 WWWWW
2 Lokomotiva 18 17 0 1 574 387 34 WWWWW
3 Bjelovar 19 16 0 3 603 533 32 WWWWW
4 Koka 19 12 2 5 530 492 26 WWWWW
5 Sesvete Agroproteinka 19 8 3 8 509 496 19 LWLDL
6 Sinj 19 9 0 10 537 561 18 LWWWL
7 Osijek 19 7 3 9 516 549 17 LLLWD
8 Split 18 8 0 10 474 491 16 WWWLW
9 Virovitica 19 6 2 11 580 683 14 WLWLL
10 Zrinski 18 5 2 11 485 558 12 LLLLL
11 Umag 19 5 1 13 534 572 11 LLLLL
12 Dalmatinka 18 4 2 12 416 495 10 LLLLL
13 Dugo Selo 19 4 1 14 507 552 9 LLWLL
14 Murvica 19 3 0 16 435 610 6 WLLLW

PRVA HŽRL – 12. KOLO

14-12-2019
Osijek
Koka
14-12-2019
Sinj
Bjelovar
14-12-2019
Podravka Vegeta
Split
14-12-2019
Zrinski
Lokomotiva
14-12-2019
Umag
Virovitica
14-12-2019
Murvica
Dugo Selo
15-12-2019
Dalmatinka
Sesvete Agroproteinka