Home Rukomet Prva HŽRL Furiozne Umažanke u 13 minuta zabile deset golova i prelomile susret u...

Furiozne Umažanke u 13 minuta zabile deset golova i prelomile susret u Dugom Selu

SHARE

Novom sjajnom predstavom rukometašice Umaga večeras su napravile veliki korak ka povijesnom plasmanu, što bi šesto mjesto u Prvoj HŽRL definitivno bio. Ponovno je napad bio raznovrstan i brz.

Umažanke su dugo lomile otpor domaće ekipe, a onda je u 42. Vlajsović smanjila na 19:20 i od tog trenutka gostujući sastav djeluje furiozno – u 50. već je 20:26, a u 55. 22:30. Pobjedi Umažanki nema zamjerki.

Najbolja kod domaćih bila je maksimalna Josipa Bebek s deset pogodaka dok je u redovima Marosove ekipe ponovno najbolja bila Labinjanka Ana Jajčević. Ovog je puta postigla 13 golova dok spomenuti treba i Tenu Mataiju koja nijednom nije promašila za sedam golova.


DUGO SELO – Gradska – PRVA HŽRL – 11. KOLO
SUCI: Kristina MAJPRUZ – Maja VAJDIĆ (obje Zagreb)

DUGO SELO – UMAG 27:31 (13:13)

DUGO SELO: Budić, Vlajsović 3, Čamber 5, Martinović, Jakešević 2, Kontrec, Belanić, Stojanović, Bebek 10 (3), Rupčić, Galić 4, Svetec 3, Šebalj, Porobić
Sedmerci: 3/3, Isključenja: 4 minute (Čamber 2, Bebek 2)
Trener: Silvio Ivandija

UMAG: Pratljačić I., Pratljačić M. 1, Plahinek 1, Kernjus, Matatija 7 (4), Miočinović 1, Jajčević 13 (2), Pavković 3, Brkljača, Blašković, Bunić 4, Trento, Kremer, Imamović S. 1
Sedmerci: 6/7, Isključenja: 8 minuta (Bunić 4, Jajčević 2, Plahinek 2)
Trener: Bruno Maros


PRVA HŽRL – 11. KOLO

07-12-2019
Murvica
Osijek
07-12-2019
Virovitica
Zrinski
07-12-2019
Lokomotiva
Dalmatinka
07-12-2019
Bjelovar
Koka
08-12-2019
Dugo Selo
Umag
08-12-2019
Split
Sinj
20-12-2019
Sesvete Agroproteinka
Podravka Vegeta

PRVA HŽRL – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Podravka Vegeta 12 12 0 0 435 256 24 WWWWW
2 Lokomotiva 12 11 0 1 381 247 22 WWWWL
3 Bjelovar 12 10 0 2 376 328 20 WWWWL
4 Koka 12 6 2 4 323 314 14 LDWLL
5 Sesvete Agroproteinka 12 5 2 5 321 313 12 LDLWL
6 Sinj 12 6 0 6 344 372 12 LLWWW
7 Zrinski 12 5 2 5 326 355 12 DWWLL
8 Umag 12 5 1 6 332 337 11 DWWWL
9 Osijek 12 4 2 6 336 355 10 WLLWW
10 Dalmatinka 12 3 2 7 281 311 8 WLDLL
11 Split 12 4 0 8 298 341 8 LLLLL
12 Virovitica 12 3 1 8 367 447 7 WDLWW
13 Dugo Selo 12 3 0 9 335 361 6 LWLLL
14 Murvica 12 1 0 11 269 387 2 LLLLW

PRVA HŽRL – 12. KOLO

14-12-2019
Osijek
Koka
14-12-2019
Sinj
Bjelovar
14-12-2019
Podravka Vegeta
Split
14-12-2019
Zrinski
Lokomotiva
14-12-2019
Umag
Virovitica
14-12-2019
Murvica
Dugo Selo
15-12-2019
Dalmatinka
Sesvete Agroproteinka