Home Nogomet Druga ŽNL Istra Furiozni nastavak Kašteliraca

Furiozni nastavak Kašteliraca

U najavama smo znali napisati da su Dajla i Kaštelir Labinci veoma “ćudljive” momčadi. Tako je bilo i danas, rijetki su očekivali da će ovo biti jednosmjerna utakmica, a pogotovo na stranu gostiju.

Međutim, Dajla je odigrala loših 90 minuta te je mogla i gore proći od konačnih 0:3. U nastavku je Mario Klarić dvaput zatresao mrežu Rabaka, prvi put nakon lopte Peričića, a drugi put pogodivši lijepi lob udarac.

Osim toga, gostima je i poništen pogodak, a i Patrik Zović je uzdrmao “gredu” pa pobjeda Kašteliraca ne dolazi u pitanje u nijednom trenutku. Točku na “i” stavio je Zlatko Matić nakon što je domaća obrana ispala nakon jedne dubinske lopte.

DAJLA – Mjesno igralište – II ŽNL – 10. KOLO
SUDAC: Marin Živolić (Rovinj) POMOĆNI SUCI: Kristijan Radovan (Rovinjsko Selo) i Dorijano Marić (Rovinj) DELEGAT: Branko Budak (Cerovlje)

DAJLA – KAŠTELIR LABINCI 0:3 (0:0)

Strijelci: 0:1 Klarić 60´, 0:2 Klarić 64´, 0:3 Matić 88´

Žuti kartoni: Brečević, Beletić, Pušelja, Rabak (Dajla); Bernobić (Kaštelir Labinci)

DAJLA: Rabak, Brčić, Uršić, Brečević, Pušelja, Celić, Peculić, Beletić (od 68. Vorfi), Zubin, Bazjak (od 18. Glogovšek), Huskić.
Trener: Kristijan Beaković

KAŠTELIR LABINCI: Arambašić, Čizmić, Zović (od 85. Munđer), Živković, Štefanić, Benčić, Bernobić, Klarić, Radoslav (od 86. Dagostin), Ciglar (od 46. Kocijančić A.), Peričić (od 72. Matić).
Trener: Darko Zdrilić