Home Nogomet Prva ŽNL Istra Furlanićev jedan troboda vrijedan

Furlanićev jedan troboda vrijedan

SHARE

Prvo kolo Prve ŽNL donijelo je okršaj na Suhači koja u prvih 45 minuta nije vidjelo ništa uzbuđujuće. Banjole su stigle vidno promijenjenog kadra u odnosu na lani, a Savičentini svjesni kako im predstoji nova borba za ostanak u ligi.

Ipak, danas je momčad Obrovca i Lukmana pokazala da će na “grintu”, trku i zalaganje ostaviti podosta bodova na svom travnjaku. Trenutak odluke dogodio se u 66. minuti kad je Ferlin centrirao iz kornera, a Ivan Furlanić podmetnuo nogu za 1:0 i slavlje domaćina.

SVETVINČENAT – Suhača – I ŽNL – 1. KOLO
SUDAC: Žarko Fabac (Poreč) POMOĆNI SUCI: Hrvoje Mađarić (Vrsar) i Perica Nikolić (Poreč) DELEGAT: Gregor Legović (Kaštelir Labinci)

SMOLJANCI SLOBODA – BANJOLE 1:0 (0:0)

Strijelci: 1:0 Furlanić 66´

Žuti kartoni: Furlanić, Doblanović, Ferlin, Vitasović (Smoljanci Sloboda)

SMOLJANCI SLOBODA: Tomišić, Vitasović (od 78. Matijaš), Racan, Pavlić, Prodanović, Mišan Mau. (od 90. Otočan), Ferlin (od 89. Mišan Mat.), Doblanović, Banović (od 73. Hajdarević), Andrijančić, Furlanić.
Trener: Danijel Obrovac

BANJOLE: Dragun, Bakjac, Salihović, Matejčić, Vekić (od 40. Raković (od 65. Moscarda)), Bandalo, Šimičević, Ognjenović, Božičević (od 80. Fiorido), Jozepović, Ćosić.
Trener: Dragan Tomić


PRVA ŽNL – 1. KOLO

14-09-2019
Žminj
Moela
14-09-2019
Veli Vrh
Vrsar
15-09-2019
Valbandon ’72
Ližnjan
15-09-2019
Potpićan
Jedinstvo Omladinac
15-09-2019
Smoljanci Sloboda
Banjole

PRVA ŽNL – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Funtana 10 8 2 0 22 5 26 DWWWW
2 Banjole 11 8 1 2 27 6 25 LWWWW
3 Veli Vrh 11 8 1 2 20 6 25 WWWWL
4 Moela 11 6 1 4 21 14 19 WLWWL
5 Žminj 11 6 0 5 20 11 18 WLWLW
6 Vrsar 11 5 2 4 18 14 17 WWLWW
7 Smoljanci Sloboda 11 4 3 4 18 13 15 WLLLL
8 Valbandon ’72 11 3 1 7 14 29 10 LLWLL
9 Jedinstvo Omladinac 11 2 1 8 13 38 7 LWLLW
10 Potpićan 11 2 0 9 13 27 6 LLLLL
11 Ližnjan 11 1 2 8 12 35 5 LLLLW

PRVA ŽNL – 2. KOLO

21-09-2019
Banjole
Veli Vrh
21-09-2019
Jedinstvo Omladinac
Žminj
22-09-2019
Moela
Smoljanci Sloboda
22-09-2019
Ližnjan
Potpićan
22-09-2019
Funtana
Valbandon ’72