Home ISTRA Futsal Futsal Pula pobijedila u još jednom derbiju!

Futsal Pula pobijedila u još jednom derbiju!

Danas s početkom u 17 sati važan susret za rasplet igraju Veruda i Novi Marof, a u ranijem terminu u istoj dvorani, onoj pulskog Doma sportova “Mate Parlov”, svoj derbi odigrali su Futsal Pula i Gorica.

Iako mu nisu zaboravili ponašanje u prvoj utakmici, nesportskog revanšizma nije ni moglo biti jer je Igor Mostarlič ovog puta Goricu vodio s klupe. I bilo je neizvjesno, u 29. minuti Mislav Banek pogodio je za 2:2.

Prije toga je Renato Rumbak doveo Goricu u vodstvo, a preokret Futsal Puli donijeli su Ivan Šulentić i Manolo Bilić. Nakon egala s kojim se ušlo u posljednjih deset minuta, domaći “dižu ritam” i preko Sanela Imširevića u 30. dolaze do 3:2.

Ubrzo je poentirao Šulentić za 4:2 i bilo je jasno da će teško gosti do pozitivnog rezultata. U posljednjoj minuti je najprije Bilić zabio još jedan za 5:2, pa je Rumbak smanjio za goste na 5:3.

Ovom pobjedom Futsal Pula napravila je još jedan veliki korak prema naslovu prvaka u Drugoj HŽRL Zapad, a iako treba respektirati svih, dojam je da ih još uvijek “usporiti” može samo Bjelovar u gostima.