Home ISTRA Futsal Futsal Pula Stanoinvest osamila se na čelu ljestvice

Futsal Pula Stanoinvest osamila se na čelu ljestvice

Večerašnja utakmica koja je mogla nakon dva odlična rezultata poslužiti kao mač sa dvije oštrice, ipak je danas otišla na stanu Futsal Pule Stanoinvest.

Igrači trenera Frane Despotovića odigrali su savršeno prvo poluvrijeme u kojemu su bili puno bolja momčad dok nisu ispunili bonus prekršaja. Njihova agresivnost morala se tada suzbiti, no svejedno je jedna lopta nesretno pogodila pulskoga igrača u ruku, te su Dubrovčani preko Kuraja poništili vodstvo Puljana u koje ih je doveo David Mataja.

No, da bi poluvrijeme ipak zasluženo pripadne pulskoj momčadi u istoj se minuti pobrinuo Danijel Moravac. U nastavku sasvim druga slika. I Futsal Pula Stanoinvest i Square čekaju grešku protivnika u jednoj mirnoj utakmici. I dočekali su je Puljani pa je Dean Moravac odveo svoju momčad na dva pogotka razlike.

Deset minuta prije kraja Square uvodi i petoga igrača umjesto vratara, no pulska momčad vrlo dobro odgovara pa je samo Šimunović smanjio konačnu pobjedu Puljana pogotkom pet minuta prije kraja susreta.

PULA – DOM SPORTOVA MATE PARLOV – PRVA HMNL – 3. KOLO
SUCI: Mislav Đeko i Stjepan Harastija (oba Zagreb)

FUTSAL PULA STANOINVEST – SQUARE 3:2 (2:1)

Strijelci: 1:0 Mataja 13 (6m), 1:1 Kuraja 15′ (10m), 2:1 Moravac Da. 15′, 3:1 Moravac De. 26′, 3:2 Šimunović 35′

Žuti kartoni: Urošević, Moravac, Vukmir, Mataja (Futsal Pula Stanoinvest), Đuraš, Turuk, Šimunović (Square)

FUTSAL PULA: Luketin, Moravac De., Urošević, Hasanbašić, Stojković, Jamičić, Moravac Dan., Grbić, Galešić, Mataja, Hrgota, Bilić, Vukmir, Šulentić

Trener: Frane Despotović

SQUARE: Turuk, Perović, Cvjetković, Šimunović, Gassmann, Jurišić, Đanković, Noković, Steinvandtner, Đuraš, Kuraja, Duvančić, Franković

Trener: Antun Bačić