Treneri vratara Aleksa Cotić i Aleksandar Starčić pripremaju užurbano svoj drugi po redu nogometni vratarski kamp, Goalkeeper camp Cotić-Starčić, koji će se na sportskim terenima NK Nedelišće održati od 15. do 19. travnja ove godine. Druga je to posjeta ovom području koje poput mnogih drugih područja u našoj državi naprosto treba i traži kvalitetan trenerski rad u segmentu rada sa nogometnim vratarima.
No, kako bi i ove godine dodali ponešto novoga u svom radu, Cotić i Starčić odlučili su organizirati i ogledni trening za trenere vratara koji se tim poslom bave u školama nogometa diljem Međimurja. Navedeni trening čija je prezentacija potpuno besplatna biti će održan u sportskom kampu NK Graničar iz Kotoribe, a “Cole” i “Stari” svoj će rad namijeniti trenerima dobnih skupina U-11 i U-19.
Prošle je godine akademija Goalkeeper campa Cotić-Starčić prvi puta posjetila Međimurje i održala svoj prvi vratarski kamp, a već ove godine nagrađuju domicilne trenere sa jednom ovakvom, hvale vrijednom gestom.
Sretno momci!