Home Rukomet Premijer HMRL Gorica na kraju pobjedi dodala epitet ‘uvjerljiva’

Gorica na kraju pobjedi dodala epitet ‘uvjerljiva’

Katastrofalnih petnaestak posljednjih minuta u današnjoj utakmici koštalo je Umažane visokog poraza. Imali su domaći prednost cijeli susret, ali na kraju je “poteklo” u njihovu mrežu…

Odlična Gorica vodila je čitavu utakmicu, najčešće tri razlike, a u 41. je posljednjih put bilo +2 za domaće – 25:23. No, nakon toga gosti gube ritam, a Turopoljci upisuju seriju 17:10 i zasluženo slave.

Najbolje je ponovno bio Davor Ćavar s deset golova, iako je odličan bio i mladi Paolo Kraljević s osam pogodaka. Umažane je predvodio Tomislav Bošnjak s 11 golova.

VELIKA GORICA – Gradska – PREMIJER HMRL – 11. KOLO
SUCI: Dalibor JURINOVIĆ (Zadar) i Marko MRVICA (Biograd na Moru)

GORICA – UMAG 42:33 (20:17)

GORICA: Ceković 3, Zrinušić, Laljek 1, Goričanec 4, Negran 1, Šalić 3, Vrbić 1, Purić, Ćavar 10 (4), Sladoljev, Kraljević 8, Šafranko 6, Srna 2, Celić, Vrdoljak 1, Gal 2
Sedmerci: 4/4, Isključenja: 10 minute (Negran 4, Ceković 2, Laljek 2, Vrdoljak 2)
Trener: Hrvoje Pekera

UMAG: Lučin F., Buvinić 3, Krupić 2, Gavran, Horozović, Bošnjak 11, Ružić, Majić 3, Vukotić, Glavaš 4, Milinković, Maros, Matijević, Gorbunovs 4, Sinčić 6 (1)
Sedmerci: 1/3, Isključenja: 4 minute (Glavaš 2, Gorbunovs 2)
Trener: Goran Sinčić