U Vodnjanu se ovih dana osjetila ugodna sportska atmosfera, a kako i ne bi.
“Osvojiti naslov prvaka i izboriti nastup u Elitnoj županijskoj ligi rezultat je predanog rada, zajedništva i ljubavi prema sportu. NK Peroj na najbolji je način predstavio svoj klub, mjesto i cijeli Grad Vodnjan-Dignano. Iskreno čestitam igračima, trenerima, upravi i navijačima na ovom iznimnom uspjehu te im želim puno sreće u novim izazovima koji ih očekuju među najboljim županijskim klubovima”, poručio je gradonačelnik Igor Orlić na prijemu za NK Peroj u povodu osvajanja naslova prvaka 1. Županijske nogometne lige i plasmana u Elitnu županijsku ligu.
Sportski uspjesi Peroja rezultat su odricanja i upornog rada igrača, stručnog stožera, uprave kluba i svih koji godinama podupiru razvoj nogometa u Peroju, a posebno vjernih navijača.
Dodatni motiv i poticaj na putu do naslova je i novo, moderno nogometno igralište koje je postalo ponos kluba i cijele lokalne zajednice.
Ulazak u Elitnu županijsku ligu predstavlja novi izazov, ali i priliku za daljnji razvoj NK Peroj te vjerujemo da će i u višem rangu ostvarivati zapažene rezultate. S druge strane, Grad će nastaviti ulagati u sportsku infrastrukturu i stvarati još bolje uvjete za razvoj sporta.













