Home Nogomet Kup Istre Hattrick Vukovića na Valkanama

Hattrick Vukovića na Valkanama

Veli Vrh je danas na Valkane došao bez najopasnijeg napadača Denisa Bošnjaka, no momčad sa Tivolia ponovno je pokazala sasvim solidan nogomet u igri prema naprijed, no isto tako, što nije novost u igri Velovršana, čini nam se da prelako omogućuju suparniku stvaranje prigoda. No, krenimo redom.

Nakon udarca Beviakve sa dvadeset metara, lopta pogađa gredu i od leđa vratara Sviticha završava u golu već u prvoj minuti susreta. Pogrešku u pasu u igri zadnje linije Velog Vrha koristi Gajić i u 5. minuti poravnava na 1:1. Samo tri minute kasnije dečki s Tivolia ponovno su u vodstvu. Dugom loptom Araviakis, Grk u redovima Velovršana, pronalazi Vukovića, a ovaj ‘lobuje’ vratara Valdebeka.

No, ponovno se domaćin vraća pogotkom Gajića u 25. minuti nakon centaršuta sa lijeve strane kada je ovaj priseban i izjednačava rezultat na 2:2. Do poluvremena ipak, uslijedio je centaršut Vukovića, kojega na drugoj vratnici Borna Vujica posprema u mrežu.

U nastavku ipak dominantniji Veli Vrh. Najprije je na 2:4 povisio nakon nekoliko točnih paseva unutar 16 metara Vuković, a nakon toga je Kunić prelijepim volejem sa 16 metara iskosa pogodio rašlje za 2:5, a nakon još jednog kvalitetnog centaršuta Araviakisa, Anotnio Vuković svojim trećim pogotkom postavlja konačan rezultat susreta, 2:6.

PULA – Igralište SRC Valkane – Kup NSŽI  – 2. kolo. – SUDAC: Silvestar Bezelj (Pula)

VALDEBEK – VELI VRH 2:6 (2:3)

Strijelci: 0:1 Beviakva 1′, 1:1 Gajić 5′, 1:2 Vuković 8′, 2:2 Gajić 25′, 2:3 Vujica 43′, 2:4 Vuković 55’, 2:5 Kunić 66’, 2:6 Vuković 70’

VALDEBEK: Svitich, (od 65. Redžić), Šapina, Barišić, Branković, (od 65. Cerin),  Radola, (od 65. Terzić) Tomičić, (od 46. Milošević), Čakarić, Racan, (od 46. Kontošić), Ruba, Gajić, Gojani (od 46. Zečević)

Trener: Bojan Švraka

VELI VRH:Vujica P., Kuftić, (od 46. Malobabić), Rakovac, Vujica B., Vuković, Špelić, (od 46. Škaro), Maras, (od 46. Čeranić), Bakjac, (od 46. Kunić), Bevaiakva, Žgomba, Araviakis

Trener: Darko Buser