Home Nogomet Treća HNL Zapad HR NOGOMET IGRAČ KOLA | Titula u spretne ruke mladog senjskog vratara!

HR NOGOMET IGRAČ KOLA | Titula u spretne ruke mladog senjskog vratara!

Jutros u 8:00 završilo je glasanje za najboljeg igrača 24. kola Treće NL Zapad, izbora kojeg podržava i HR Nogomet. Čak je 330 glasova stiglo u protekla 24 sata.

Od toga, njih 141 dobio je Marko Biondić, vratar Nehaja rođen 2007. godine koji je bio sjajan protiv Rovinja te je zaradio tako 42.7% glasova i titulu HR Nogomet igrača 24. kola Treće NL Zapad.

Na drugo mjesto se s 30.3% glasova plasirao Medulinov junak Stefan Stojanović, a od trećeg do petog mjesta “stisnuli” su se Mihajlo Bojić (Buje), Jefferson (Crikvenica) i Josip Buršić (Vinodol).

HR Nogomet igrač 24. kola Treće NL Zapad je...

POREDAK – HR NOGOMET IGRAČ SEZONE 2023/2024

19 – Lucijan Tomac (Nehaj), Nikola Ivetac (Pazinka)

15 – Paolo Juričić (Rudar)

13 – Ivor Weitzer (Halubjan), Stefan Stojanović (Medulin 1921)

11 – Benjamin Pajković (Uljanik)

9 – Filip Jagić (Kraljevica)

8 – Deni Vidan (Rovinj), Marino Matković (Pomorac 1921), Andrea Maružin (Pazinka), Mihajlo Bojić (Buje)

7 – Ivan Giljanović (Uljanik), Luka Paulinić (Rovinj), Adrian Blečić (Pomorac 1921)

6 – Noel Žiković (Uljanik), Tin Lagumdžija (Nehaj), Josip Buršić (Vinodol)

5 – Moreno Merle (Naprijed), Benjamin Golubić (Medulin 1921), Dino Vadnov (Buje), Manuel Perković (Rovinj), Doni Tanković (Pazinka), Mauro Mendiković (Pazinka), Ivan Vukelić (Nehaj), Željko Tomić (Vinodol), Marko Milovan (Pazinka), Carlo Jurak (Uljanik), Paolo Bernobić (Rovinj), Diego Valenta (Buje), Marko Herak (Rovinj), Marko Biondić (Nehaj)

4 – Milivoj Simeunović (Uljanik), Antonio Dedić (Halubjan), Gabriel Lavižati (Rovinj), Borna Znamenaček (Kraljevica), Niko Šerifović (Rovinj), Sandi Mofardin (Medulin 1921), Andres De Armas (Rovinj), Patrik Tarrabochia (Cres), Jakob Šprem Veljavečki (Pomorac 1921)

3 – Ivan Rojnić (Pazinka), Patrik Laganis (Medulin 1921), Petar Vukajlović (Naprijed), Luka Filipović (Vinodol), Luka Matošević (Rovinj), Antonio Mazzaroli (Vinodol), Andro Depeder (Kraljevica), Armando Begić (Naprijed)

2 – Matija Kalizan (Buje), Sebastijan Jokić (Uljanik), Kristian Glavaš (Uljanik), Gabriel Golja (Pomorac 1921), Josiel Oliveira (Rudar), Domagoj Prizmić (Nehaj), Paulo Blažina (Rudar), Plumb Jusufi (Cres), Ivan Macan (Rudar), Robert Perić Komšić (Uljanik), Jefferson (Crikvenica)

1 – Matija Ugrinović (Vinodol), Luiz Felipe (Crikvenica), Dino Šarković (Halubjan), Ivan Babić (Naprijed), Mirko Valenčić (Halubjan), Domagoj Pejanović (Nehaj), Pino Kovačević (Halubjan), Andre Franković (Halubjan), Dominik Paškvan (Halubjan)