Home Nogomet Istra 1961 I kadeti i pioniri Istre 1961 poraženi od Osijeka

I kadeti i pioniri Istre 1961 poraženi od Osijeka

Na terenu Hospitality grupe Arenaturista, u nedjelju je odigrano sedmo kolo pionirskog i kadetskog prvenstva Hrvatske. Ni jedna ni druga pulska momčad nije uspjela barem do boda protiv Osijeka koji je u kadetskoj selekciji dominirao, a u pionirskoj osvojio trobod golom Frana Majdenića u 6. minuti.

Pokušavali su Puljani do kraja utakmice do boda, no ovoga puta u tome nisu uspjeli.

Kadeti su već do poluvremena morali priznati premoć Osijeka pa je utakmica u nastavku odigrana u mirnome ritmu. Sa dva gola Filipa Mažara i jednim Antuna Damjanovića Osijek je do poluvremena riješio pitanje pobjednika. U nastavku Damjanović je povisio i na 4:0, a počasni gol za Puljane djelo je Lorenza Travaglie.

Ove nedjelje u Medulin stiže Slaven Belupo.

MEDULIN – Igralište Arena Hospitality – Prva HNL pioniri – 7. kolo – SUDAC: Mateo Čalić (Marčana), POMOĆNICI: Matej Bezelj (Pula) i Daniel Starčević (Pula)

ISTRA 1961 – OSIJEK 0:1 (0:1)

Žuti kartoni: Halilović (Istra 1961), Barić, Bilić (Osijek)

Strijelac: 0:1 Majdenić 22′

ISTRA 1961: Šteko, Jelenaca, (36. Buljan), Krivičić (49. Vujičić), Terlević, Tomić, Banković, Gojani, Oros (49. Zoran), Halilović, Ahmeti, Perković

Trener: Dalibor Božac

OSIJEK: Katalinić, Bilić, Begović (46. Kolarik), Puljić, Tomić, Majdenić, Peček, Rupčić (54. Drga), Barić (54. Rogulić), Grgić (63. Polovina), Šainović

Trener: Matej ŽitnjakMEDULIN – Igralište Arena Hospitality – Prva HNL kadeti – 7. kolo – SUDAC: Mateo Čalić (Marčana), POMOĆNICI: Matej Bezelj (Pula) i Daniel Starčević (Pula)

ISTRA 1961 – OSIJEK 1:4 (0:3)

Strijelci: 0:1 Mažar 4′, 0:2 Mažar 16′, 0:3 Damjanović 43′, 0:4 Damjanović 51′, 1:4 Travaglia 54

ISTRA 1961: Jurak, Lovrić (46. Delimehić), Hrvatin, Rojnić (83. Božac), Corelli (83. Gavrić), Kocijančić, Moslavac, Žgomba, Travaglia (73. Majstorović), Đuranović (73. Duždević), Krasniqi (66. Šerifović)

Trener: Sergej Banović

OSIJEK: Poznanović (79. Vukelić), Perković (82. Marković), Herceg (79. Beširović), Prekodravac (79. Perić), Svraka, Vrbanac, Mažar, Levak (75. Živković), Solić, Barić (82. Barišić), Damjanović (75. Zahirović)

Trener: Vedran Nikšić