Home Nogomet Prva ŽNL Istra I ŽNL – 17. KOLO | Debakl Valbandonaca u Nedešćini, Potpićanci do...

I ŽNL – 17. KOLO | Debakl Valbandonaca u Nedešćini, Potpićanci do zlatnih bodova nade

SHARE

Što smo točno danas gledali u “jutarnjem” terminu Prve ŽNL, u Nedešćini, nije baš sasvim jasno. Nedešćani su bili raspoloženi, rastrčani i opasni, a gosti su, pa i po cijenu toga da se uvrijede, djelovali na grupu rekreativaca, ne baš pretjerano željnih za nogometnu igru.

U 23. minuti Hari Alić zabio je svoj drugi od četiri pogotka za 3:0, a u našem notesu je dotad stajala i njegova greda, “zicer” Vidasa, promašaj Imširevića s metra, ali i obranjenu matnu situaciju Duše istom igraču. Do kraja utakmice dio gledateljstva se dobrano “ispraznio” što dovoljno govori o tome na što je ličilo današnjih 90 minuta u Nedešćini.

U popodnevnom terminu Funtana je pobijedila Banjole, a Patrik Pincin je donio radost i nadu Potpićancima kod Moele. Okršaj Savičentina i Istre iz Tara nije donio ni golova ni pobjednika.

NEDEŠĆINA – Mjesno igralište – I ŽNL – 17. KOLO
SUDAC: Mateo Čalić (Marčana) POMOĆNI SUCI: Elvis Brečević (Labin) i Erik Radolović (Marčana)

JEDINSTVO OMLADINAC – VALBANDON 10:1 (3:0)

Strijelci: 1:0 Kozić 11′, 2:0 Alić 19′, 3:0 Alić 23′, 4:0 Maksenčuk 54′, 5:0 Bojkić 55′, 6:0 Alić 60′, 7:0 Vidas 62′, 8:0 Vidas 65′, 9:0 Alić 81′, 10:0 Kralj 85′, 10:1 Bagarić M. 89′

Žuti kartoni: Maksenčuk, Kralj (Jedinstvo Omladinac)

Crveni karton: Katović 56′ (Valbandon, dva žuta kartona)

JEDINSTVO OMLADINAC: Blažina (69. Rajković), Knapić (70. Hrelja), Kralj, Gobo (70. Licul), Kozić (67. Puškarić), Vidas, Bojkić, Maksenčuk, Pajković, Imširević (67. Mahmutović), Alić

Trener: Dino Černjul

VALBANDON: Duša I., Katović, Nešić (46. Osmanović), Žepina (57. Katović M.), Katić, Bagarić T., Božić (67. Komljenović), Rončević, Šnur (70. Petrić), Bagarić M., Peruško

Trener: Denis Premate

FOTOGALERIJA SA SUSRETA

FUNTANA – Mjesno igralište – I ŽNL – 17. KOLO
SUDAC: Goran Krneta (Umag) POMOĆNI SUCI: Ivan Jakičić i Luka Herak (oba Poreč)

FUNTANA – BANJOLE 2:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Prenc 4′, 1:1 Simeunović 60′, 2:1 Matošević 90′

Žuti kartoni: Jugovac, Gjurchinoski (Funtana) Matejčić, Golubić, Hrelja (Banjole)

FUNTANA: Milocani, Lukšić, Buršić, Šegon M., Šegon E., Prenc, Sardelin, Matošević, Jugovac (79. Popović), Banić V., Gjurchinoski

Trener: Vjekoslav Dorčić

BANJOLE: Flegar, Hrelja, Golubić, Luchesi (67. Toprek), Salihović, Matejčić, Simeunović, Jelenić, Čude, Božičević, Deak

Trener: Dragan Tomić


UMAG – Gradski stadion – I ŽNL – 17. KOLO
SUDAC: Josip Budimir (Marušići) POMOĆNI SUCI: Kristijan Radovan i Marijan Pavlović (oba Rovinjsko Selo)

MOELA – POTPIĆAN 0:1 (0:0)

Strijelci: 0:1 Pincin 50′

Žuti kartoni: Jalušić (Moela) Pincin, Braušić, Fornažar S., Gržanić (Potpićan)

MOELA: Kolar, Matošević, Uzelac, Čavarović (56. Fabijančić), Koraca (76. Badanjak), Uran (33. Manić J.), Stojić, Babić (70. Jalušić), Krota, Bašić, Marčić

Trener: Danijel Uzelac

POTPIĆAN: Aničić, Licul, Putinja, Burul, Braušić (90. Paliska), Celić, Funčić (90. Ružić), Piletić, Gržanić, Fornažar A. (46. Pincin), Fornažar S.

Trener: Goran Terković

Potpićanci slave na sjeverozapadu Istre

SVETVINČENAT – Suhača – I ŽNL – 17. KOLO
SUDAC: Toni Zrno (Medulin) POMOĆNI SUCI: Silvestar Bezelj (Pula) i Saša Mikša (Poreč)

SMOLJANCI SLOBODA – ISTRA TAR 0:0

Žuti kartoni: Pamić S. (Smoljanci Sloboda) Jandrić, Mrkonja (Istra Tar)

SMOLJANCI SLOBODA: Tomišić, Pavlić (55. Pamić M.), Prodanović, Ferlin, Ottochian, Pamić S., Andrijančić, Furlanić, Otočac, Zaharija L. (46. Mišan Mat.), Mišan Mau.

Trener: Manuel Pamić

ISTRA TAR: Arambašić, Galik, Stojnić, Brajković (81. Perišić D.), Vukadin D., Salković L., Salković E. (90. Udovičić), Opačak, Mušković, Jandrić (72. Mrkonja), Petrešić

Trener: Damir Miljanović


PRVA ŽNL ISTRA

03-04-2021
16:30
Istra Pula
Rabac
16:30
Vrsar
Žminj
16:30
Veli Vrh
Ližnjan
05-04-2021
12:30
Jedinstvo Omladinac
Valbandon ’72
16:30
Funtana
Banjole
16:30
Moela
Potpićan
16:30
Smoljanci Sloboda
Istra Tar

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Vrsar 18 12 5 1 48 17 41 WWDDL
2 Smoljanci Sloboda 18 12 2 4 28 20 38 WWDLW
3 Veli Vrh 18 11 4 3 49 10 37 WWWLW
4 Banjole 18 9 7 2 41 21 34 DLLWD
5 Funtana 18 7 7 4 27 18 28 DLWDW
6 Žminj 18 7 6 5 29 26 27 WLLDD
7 Ližnjan 17 7 4 6 19 20 25 WDLWW
8 Istra Pula 18 5 7 6 25 24 22 DDLLD
9 Jedinstvo Omladinac 18 5 5 8 29 36 20 LWWWW
10 Istra Tar 18 5 5 8 20 28 20 LLDLD
11 Moela 18 5 4 9 30 32 19 LWLWL
12 Potpićan 18 3 4 11 16 36 12 WDWLW
13 Rabac 18 2 4 12 13 37 10 LDLLD
14 Valbandon ’72 17 2 2 13 12 61 8 LLWLL