Home Nogomet Prva ŽNL Istra I ŽNL – 3. KOLO | Nedešćani u ranijem terminu do preokreta,...

I ŽNL – 3. KOLO | Nedešćani u ranijem terminu do preokreta, remija i dalje “k’o u priči”

SHARE

Nakon subotnjih utakmica, županijski prvoligaši nastavili su utakmice i ove nedjelje. U ranijem terminu nedjelje, od 13 sati, na teren su izašli nogometaši Valbandona i Jedinstva Omladinac.

Momčad Saše Rudana imala je pola sata vodstvo nakon gola Deana Stojanovića, ali su Nedešćani u posljednjoj devetini susreta uspjeli golovima Sanela Bojkića i Harisa Alića upisati vrijednu pobjedu.

Nedjelja je donijela dva nova remija i pobjedu Istre iz Tara. Moela je bila bolja momčad veći dio susreta, ali osim pogotka nisu imali izrazitih prigoda. S druge strane, mladi i borbeni Potpićanci dočekali su svoju prigodu na samom kraju utakmice kada Almir Fejzić lijepo pogađa za 1:1.

Derbi u Banjolama odigran je uz laganu dominaciju domaćina koji je imao više od igre, a gosti su se orijentirali na (polu)kontre. Međutim, obzirom na to da je prvi gol domaćina “pao” iz veoma dvojbenog jedanaesterca, može se reći da su Funtanjani, sve u svemu, zaslužili remi. Opet je sjajan bio strijelac i asistent Ivan Lajtman.


VALBANDON – Mjesno igralište – I ŽNL – 3. KOLO
SUDAC: Sandi Orbanić (Žminj) POMOĆNI SUCI: Mateo Čalić (Marčana) i Matej Bezelj (Pula) DELEGAT: Zdravko Špigić (Šegotići)

VALBANDON – JEDINSTVO OMLADINAC 1:2 (1:0)

Strijelci: 1:0 Stojanović 45′, 1:1 Bojkić 79′, 1:2 Alić 84′

Žuti kartoni: Ranosović, Žunić (Valbandon) Bojkić (Jedinstvo Omladinac)

VALBANDON: Mišić, Božić, Ranosović (52. Bagarić T.), Kostešić, Žunić (78. Petrić), Žepina, Osmanović (46. Peruško), Rončević, Stojanović, Bagarić M., Blagajčević (20. Kanjir)
Trener: Saša Rudan

JEDINSTVO OMLADINAC: Franković, Stojić (68. Puškarić), Kralj, Gobo (59. Benazić), Kozić, Miskić, Bojkić, Fonović (30. Načinović Ar., 62. Knapić M.), Alić, Pajković, Imširević
Trener: Dino Černjul


Banjole – Prematinka – I ŽNL – 3. KOLO
SUDAC: Igor Rajko (Poreč) POMOĆNI SUCI: Kristijan Radovan (Rovinjsko Selo) i Dorijano Marić (Rovinj) DELEGAT: Danijel Kovačević (Pula)

BANJOLE – FUNTANA 2:2 (1:0)

Strijelci: 1:0 Simeunović 21′-11m, 1:1 Prenc 46′, 2:1 Jelenić 53′, 2:2 Lajtman 77′

Žuti kartoni: Ćosić, Božičević (Banjole)

BANJOLE: Sabatti, Kamber, Ćorić, Golubić, Salihović, Matejčić, Klančar (od 75. Sijamija), Jelenić, Šimičević, Božičević (od 86. Ljevar), Simeunović (od 90+2 Boškin)
Trener: Dragan Tomić

FUNTANA: Milocani, Buršić, M. Šegon, E. Šegon, Sardelin (od 90+2 Hanižar), Matošević, Prenc (od 85. Lukšić), Ferenac (od 75. Jugovac), Banić, Lajtman, Gjurchinoski (od 56. Delšeno)
Trener: Dean Mostahinić


Tar – Mjesno igralište – I ŽNL – 3. KOLO
SUDAC: Goran Krneta (Umag) POMOĆNI SUCI: Amel Dizdarević (Radmani) i Marijan Krčalić (Radmani) DELEGAT: Zoran Bračić (Poreč)

ISTRA TAR – SMOLJANCI SLOBODA 4:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Maksuti 38′, 2:0 Žužić 66′, 3:0 Žužić 70′, 4:0 Rioža 75′, 4:1 Mišan 90′

Žuti kartoni: Naumov (Istra Tar)

ISTRA TAR: Arambašić, Babić (od 33. Rioža), Brajković (od 78. Perišić), Naumov, Vukadin, Salković, Ciglar (od 85. Ramljak), Stojnić (od 85. Pribetić), Maksuti (od 63. Peruničić), Žužić (od 85. Šarčević), Jurić (od 63. Blažević)
Trener: Damir Vukadin

SMOLJANCI SLOBODA: Tomišić, Čudić, Pavlić (od 77. Otočan), Prodanović, Ferlin (od 67. Ottochian), Butković (od 77. Obrovac), Doblanović (od 46. Mišan), Andrijančić, Furlanić, Licul, Mišan
Trener: Neven Šugar


Potpićan – Dumbrova – I ŽNL – 3. KOLO
SUDAC: Željko Bunčić (Poreč) POMOĆNI SUCI: Željko Muller (Poreč) i Perica Nikolić (Poreč) DELEGAT: Davor Kazalac (Begi, Vrsar)

POTPIĆAN – MOELA 1:1 (0:1)

Strijelci: 0:1 Manić 26′, 1:1 Al. Fejzić 87′

Žuti kartoni: Putinja, Težak (Potpićan) Peculić, Fabijančić (Moela)

POTPIĆAN: Aničić, Licul, Putinja, Braušić, Funčić (od 64. Gržanić), Al. Fejzić, Pincin (od 81. Juran), Milanović, Pamić (od 64. Težak), Ad. Fejzić, Lazarić
Trener: Goran Terković

MOELA: Kolar, Uzelac (od 83. Flinčec), Peculić, Čavarović, Uran (od 62. jugovac), Koraca, Manić (od 83. Marijanović), Marčić, Krota (od 73. Tokić), Bašić, Fabijančić
Trener: Danijel Uzelac


PRVA ŽNL – 3. KOLO

12-09-2020 17:00
Rabac
Istra Pula
12-09-2020 17:00
Žminj
Vrsar
12-09-2020 17:00
Ližnjan
Veli Vrh
13-09-2020 13:00
Valbandon ’72
Jedinstvo Omladinac
13-09-2020 17:00
Banjole
Funtana
13-09-2020 17:00
Potpićan
Moela
13-09-2020 17:00
Istra Tar
Smoljanci Sloboda

PRVA ŽNL – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Veli Vrh 5 3 2 0 20 4 11 DWDWW
2 Istra Pula 4 3 1 0 13 1 10 DWWW?
3 Vrsar 4 2 2 0 14 4 8 WDDW?
4 Banjole 4 2 2 0 8 4 8 WDDW?
5 Žminj 5 2 2 1 6 9 8 DLDWW
6 Smoljanci Sloboda 4 2 1 1 8 6 7 DWLW?
7 Istra Tar 4 2 1 1 6 4 7 DLWW?
8 Funtana 4 1 2 1 8 5 5 DWDL?
9 Ližnjan 4 1 2 1 4 4 5 DWDL?
10 Moela 4 1 1 2 7 5 4 LWDL?
11 Jedinstvo Omladinac 5 1 1 3 3 13 4 DLWLL
12 Potpićan 4 0 2 2 3 12 2 DLDL?
13 Valbandon ’72 4 0 1 3 3 17 1 DLLL?
14 Rabac 5 0 0 5 1 16 0 LLLLL

PRVA ŽNL – 4. KOLO

19-09-2020 16:30
Istra Pula
Jedinstvo Omladinac
19-09-2020 16:30
Veli Vrh
Valbandon ’72
19-09-2020 16:30
Funtana
Žminj
20-09-2020 12:30
Rabac
Banjole
20-09-2020 16:30
Smoljanci Sloboda
Ližnjan
20-09-2020 16:30
Moela
Istra Tar
20-09-2020 16:30
Vrsar
Potpićan