Home Nogomet Prva ŽNL Istra I ŽNL – 8. KOLO | Istra se vratila pobjedama, remi u...

I ŽNL – 8. KOLO | Istra se vratila pobjedama, remi u Umagu

SHARE

U Prvoj ŽNL ove subote dva zanimljiva okršaja. Pulska Istra se vratila pobjedama protiv dosadašnjeg lidera sa Suhače dok je Veli Vrh u Umagu stigao do boda golom u drugom dijelu, iako je Moela vodila od pete minute.

Štinjan – Fortin – I ŽNL – 8. KOLO SUDAC: Alen Halilović (Umag) POMOĆNI SUCI: Elvis Brečević (Labin) i Florian Belavić (Salakovci) DELEGAT: Leonid Manojlovski (Štinjan)

ISTRA PULA – SMOLJANCI SLOBODA 3:1 (2:0)

Strijelci: 1:0 Ilinčić 16′, 2:0 Ilinčić 45′, 3:0 Ilinčić 71′, 4:0 Mau. Mišan 75′

Žuti kartoni: Kinkela, Kristaj (Istra Pula) Andrijančić (Smoljanci Sloboda)

ISTRA PULA: Čajo, Kinkela, Stankeric, Beriša, Dubravac, Kalčić, Ivešić, Kristaj (od 82. Avdić), Ilinčić (od 90. Bukvić), Vuković, Rakazović (od 66. Čapalija)

Trener: Stevo Dabić

SMOLJANCI SLOBODA: Tomišić, Čudić, Hajdarević (od 20. Ottochian), Pavlić (od 70. Obrovac), Prodanović, Mat. Mišan (od 83. Butković), Ferlin, Andrijančić, Pamić, Otočan (od 61. Licul), Mau. Mišan

Trener: Neven Šugar


Umag – Mjesno Igralište – I ŽNL – 8. KOLO SUDAC: Mauricio Ušić (Muntić) POMOĆNI SUCI: Toni Zrno (Medulin) i Erik Radolović (Marčana) DELEGAT: Stjepan Sinožić (Višnjan)

MOELA – VELI VRH 1:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Čavarović 5′, 1:1 Manojlovski 58′

Žuti kartoni: Uzelac, Peculić (Moela) Malobabić, Kruškić, Kunić, Špiranac (Veli Vrh)

MOELA: Kolar, Uzelac, Peculić, Čavarović (od 59. Koraca), Jerkan, Prpić (od 71. Jugovac), Manić (od 75. Marijanović), Krota, Bašić, Marčić, Fabijančić

Trener: Kristian Brajković

VELI VRH: Vujica, Ulemek, Ćeranić, Malobabić, Kruškić, Kunić, Sinčić (od 46. Škiljan), Žgomba (od 46. Toprek od 77. Maras), Manojlovski, Kovač, Špiranac

Trener: Zoran Peruško


PRVA ŽNL – 8. KOLO

17-10-2020 15:30
Istra Pula
Smoljanci Sloboda
17-10-2020 15:30
Moela
Veli Vrh
18-10-2020 11:30
Žminj
Potpićan
18-10-2020 15:30
Vrsar
Jedinstvo Omladinac
18-10-2020 15:30
Funtana
Valbandon ’72
18-10-2020 15:30
Rabac
Ližnjan
18-10-2020 15:30
Banjole
Istra Tar

PRVA ŽNL – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Banjole 9 5 4 0 22 11 19 WDWWD
2 Smoljanci Sloboda 9 6 1 2 16 10 19 WWWLW
3 Vrsar 7 5 2 0 26 7 17 DWWWW
4 Veli Vrh 8 4 3 1 25 6 15 WWWLD
5 Istra Pula 8 4 2 2 18 11 14 WLLDW
6 Žminj 8 3 4 1 13 14 13 WWDDW
7 Funtana 8 3 3 2 17 9 12 LDWLW
8 Ližnjan 9 3 3 3 9 9 12 LLWWD
9 Moela 8 3 2 3 16 9 11 LWWDL
10 Istra Tar 7 2 1 4 9 14 7 WWLLL
11 Jedinstvo Omladinac 7 1 1 5 5 22 4 WLLLL
12 Rabac 7 1 0 6 7 18 3 LLLWL
13 Potpićan 8 0 3 5 7 25 3 LDLLL
14 Valbandon ’72 7 0 1 6 3 28 1 LLLLL

PRVA ŽNL – 9. KOLO

Potpićan
Istra Pula
Istra Tar
Žminj
Valbandon ’72
Rabac
Jedinstvo Omladinac
Funtana
Veli Vrh
Vrsar
25-10-2020 10:30
Smoljanci Sloboda
Moela
25-10-2020 14:30
Ližnjan
Banjole