Home Nogomet Prva ŽNL Istra I ŽNL – 8. KOLO | Žminjci za ‘marendu’ pobijedili Potpićance, Rapčani...

I ŽNL – 8. KOLO | Žminjci za ‘marendu’ pobijedili Potpićance, Rapčani se očito nekome zamjerili

SHARE

U ranijem terminu, za “marendu” od 11:30, Žminj je pobijedio mlađahnu momčad Potpićanaca, i to nakon preokreta. Iskusni Almir Fejzić doveo je goste u vodstvo, a onda je Nino Kos vjerojatno održao “bukvicu” i napravio dvije izmjene pa su domaći u nastavku upisali trobod.

U popodnevnom terminu Funtana i Vrsar upisali su visoka i očekivana slavlja, dok su i Banjole pobijedile 3:1 tarsku Istru. Rabac se očito nekome zamjerio jer nakon sudačkog „fijaska“ protiv Banjola, danas su na svojoj Mestalli poraženi iz jedanaesterca kojeg je teško opisati pa ga nazovimo krajnje dvojbenim.


ŽMINJ – Mjesno igralište – PRVA ŽNL – 8. KOLO
SUDAC: Željko Bunčić (Poreč) POMOĆNI SUCI: Željko Muller i Perica Nikolić (oba Poreč) DELEGAT: Branko Budak (Cerovlje)

ŽMINJ – POTPIĆAN 3:1 (0:1)

Strijelac: 0:1 Fejzić Al. 17′, 1:1 Križanac M. 50′, 2:1 Lepinjica M. 68′, 3:1 Bančić 82′

Žuti kartoni: Erman (Žminj) Fejzić Ad. (Potpićan)

ŽMINJ: Funčić, Lepinjica (85. Licul), Krnjus (78. Erman), Orbanić M. (45. Damijanić A.), Turčinović, Zaharija P., Doblanović, Žulić (45. Orbanić), Križanac L., Križanac M. (71. Bančić), Marić

Trener: Nino Kos

POTPIĆAN: Mendiković, Licul, Putinja (74. Gržanić), Braušić, Celić (74. Burul E.), Funčić, Fejzić Al., Milanović, Pincin (82. Džinić), Fejzić Ad., Lazarić (82. Juran V.)

Trener: Goran Terković


Vrsar – Mjesno Igralište – I ŽNL – 8.KOLO SUDAC: Boris Vitasović (Filipana) POMOĆNI SUCI: Silvester Bezelj (Pula) i Dušan Baf (Fažana) DELEGAT: Željko Đaković (Poreč)

VRSAR – JEDINSTVO OMLADINAC 6:2 (2:1)

Strijelci: 1:0 Bošnjak 10′, 1:1 Pajković 32′, 2:1 Bošnjak 45′ (11-m), 3:1 Fonović 47′, 4:1 Dekleva 56′, 5:1 Buković 67′, 6:1 Bošnjak 71′, 6:2 Kurtić 83′ (11-m)

Žuti kartoni: Lekić (Vrsar) Stojić, Kurtić, Bojkić (Jedinstvo)

Crveni karton: Lekić 59′ drugi žuti (Vrsar)

VRSAR: Mihalic, Bonaca, Dekleva (od 78. Čehić), Zdrilić, Marunica (od 46. Buković), Lekić, Bošnjak (od 78. M. Poljaković), Matošević (od 67. A. Poljaković), Fonović (od 69. Koraca), Todorov, Pršurić (od 46. Četković)

Trener: Gverino Zović

JEDINSTVO OMLADINAC: Franković, Stojić, Knapić, Kurtić, Licul (od 67. Mahmutović), Benazić (od 87. Pastorčić), Kozić (od 46. Puškarić), Miskić, Bojkić, Pajković, Imširević

Trener: Dino Černjul


Funtana – Mjesno igralište – I ŽNL – 8. KOLO SUDAC: Kristijan Radovan (Rovinjsko Selo) POMOĆNI SUCI: Marijan Pavlović (Rovinjsko Selo) i Dorijano Marić (Rovinj) DELEGAT: Mario Nađ (Poreč)

FUNTANA – VALBANDON 72 5:0 (3:0)

Strijelci: 1:0 Jugovac 18′, 2:0 Gjurchinoski 27′, 3:0 Prenc 39′, 4:0 Prenc 66′, 5:0 Lukšić 76′

FUNTANA: Buršić, M. Šegon, E. Šegon, Sardelin, Matošević, Prenc, Ferenac (od 46. Jakus), Delšeno (od 75. Sinožić), Banić, Gjurchinoski, Jugovac (od 67. Lukšić)

Trener: Dean Mostahinić

VALBANDON 72: Duša, Božić (od 46. Nešić), Osmanković, Kostešić, Katić, Rončević, Peruško (od 70. Žepina), Ranosović, Stojanović (od 79. Kanjir), M. Bagarić (od 76. Komljenović), T. Bagarić

Trener: nema prijave


Banjole – Premantika – I ŽNL – 8. KOLO SUDAC: Petar Pejkunović (Kožljak) POMOĆNI SUCI: Robert Ilić (Potpićan) i Florian Belavić (Salakovci) DELEGAT: Davor Kazalac (Begi, Vrsar)

BANJOLE – ISTRA TAR 3:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Klančar 35′, 2:0 Simeunović 48′, 2:1 Žužić 50′, 3:1 Klančar 74′

Žuti kartoni: Klančar, Salihović (Banjole) Brajković, L. Salković, Ciglar, Jurič (Istra Tar)

BANJOLE: Dragun, Ćosić, Savić (od 46, Kamber), Golubović, Salihović, Matejčić, Klančar (od 82. Balen), Jelenić, Šimičević, Ognjenović (od 71. Sijamija), Simeunović

Trener: Dragan Tomić

ISTRA TAR: Vujica, Brajković (od 78. Galik), Vukadin, L. Salković (od 78. Šarčević), E. Salković (od 88. Pribetić), Ciglar, Stojnić, Ćorić, Žužić, Jurić (od 62. Opačak), Petrešić (od 86. Jandrić)

Trener: Damir Vukadin


Rabac – Mestalla – I ŽNL – 8.KOLO SUDAC: Mateo Čalić (Marčana) POMOĆNI SUCI: Mauricio Ušić (Muntić) i Saša Mikša (Poreč) DELEGATKINJA: Lara Bulić (Sv. Katarina)

RABAC – LIŽNJAN 0:1 (0:1)

Strijelac: 0:1 Prpić 31′ (11-m)

Žuti karton: Radočaj, Škopac, Ibraimoski (Rabac) Pejčić, Topić, Čišija (Ližnjan)

RABAC: Radočaj, Uhač (od 54. Ibraimoski), Božičević, Malić, Perak (od 76. Dobrić), Lazarić (od 46. Baćac), Biočić, Stepčić, Jurkić, Munjas, Škopac

Trener: nema prijave

LIŽNJAN: Flegar, Raković, Pejčić, Prpić, Grbin (od 46. Jurić), Gerovac, Kontošić (od 76. Čišija), Balde, Agaj (od 54. Pačić), Topić, Čude

Trener: Goran Kostić


PRVA ŽNL – 8. KOLO

17-10-2020 15:30
Istra Pula
Smoljanci Sloboda
17-10-2020 15:30
Moela
Veli Vrh
18-10-2020 11:30
Žminj
Potpićan
18-10-2020 15:30
Vrsar
Jedinstvo Omladinac
18-10-2020 15:30
Funtana
Valbandon ’72
18-10-2020 15:30
Rabac
Ližnjan
18-10-2020 15:30
Banjole
Istra Tar

PRVA ŽNL – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Banjole 8 5 3 0 21 10 18 WWDWW
2 Vrsar 7 5 2 0 26 7 17 DWWWW
3 Smoljanci Sloboda 8 5 1 2 14 9 16 WWWWL
4 Veli Vrh 8 4 3 1 25 6 15 WWWLD
5 Istra Pula 8 4 2 2 18 11 14 WLLDW
6 Žminj 8 3 4 1 13 14 13 WWDDW
7 Funtana 8 3 3 2 17 9 12 LDWLW
8 Moela 7 3 2 2 15 7 11 DLWWD
9 Ližnjan 8 3 2 3 8 8 11 LLLWW
10 Istra Tar 7 2 1 4 9 14 7 WWLLL
11 Jedinstvo Omladinac 7 1 1 5 5 22 4 WLLLL
12 Rabac 7 1 0 6 7 18 3 LLLWL
13 Potpićan 8 0 3 5 7 25 3 LDLLL
14 Valbandon ’72 7 0 1 6 3 28 1 LLLLL

PRVA ŽNL – 9. KOLO

24-10-2020 15:30
Potpićan
Istra Pula
24-10-2020 15:30
Istra Tar
Žminj
25-10-2020 10:30
Smoljanci Sloboda
Moela
25-10-2020 14:30
Ližnjan
Banjole
25-10-2020 14:30
Valbandon ’72
Rabac
25-10-2020 14:30
Jedinstvo Omladinac
Funtana
25-10-2020 14:30
Veli Vrh
Vrsar