Home Nogomet Druga ŽNL Istra II ŽNL – 10. KOLO | Istre uporno prate sjajne Vinežane

II ŽNL – 10. KOLO | Istre uporno prate sjajne Vinežane

U Rapcu se ove subote igrao derbi desetog kola Druge ŽNL. Daniel Ćosić nastavio je sjajnu jesensku formu golom u 50. minuti za vodstvo Seljana, a bod domaćinu donosi Adnan Subašić s “bijele točke” sedam minuta prije kraja regularnog dijela susreta.

Nogometaši Istre iz Tara vratili su se pobjedama. Puris je gostovao, a njihovu mrežu zatresli su Edi Salković, Mauro Babić i Erik Žužić. Supetarci su krajem susreta imali podosta prigovora na suđenje, ali bodovi ostaju u Taru.

Zbog tehničkih poteškoća izvještaji s nedjeljnih terena kasne, ali znamo da je Iskra načela Pulu ICI golom Ermina Jašarevića i na kraju slavila 0:2, a da su Višnjanci preko dva pogotka Josipa Hrvatina stigli do slavlja u Snašićima.

Muntićani su do nogu potukli Plominjane, a nakon što je Elvio Brombara doveo Brtoniglu NV u vodstvo, preokret Istri donijeli su Adrian Beriša i Sanel Ilić. Derbi iz Dajle u zasebnom izvještaju.