Home Nogomet Druga ŽNL Istra II ŽNL – 10. KOLO | Trumić poentirao za povećanje prednosti, momčadi...

II ŽNL – 10. KOLO | Trumić poentirao za povećanje prednosti, momčadi s dna iznenadile

Do 50. minute je Plomin u subotu vodio 0:2 kod Momjana 1947 golovima Daniela Amidžića i Bojana Popovića, ali je ubrzo, već 17 minuta kasnije nakon autogola i pogotka Darka Katalenića bilo 2:2. Momjancima je pobjedu i veliki preokret donio Boris Krešić u 75. minuti susreta.

Identičan rezultat, samo za goste, dogodio se u Kanfanaru. Gosti iz Kaštelira su triput vodili, a domaćin ih je dvaput stizao, treći put nisu uspjeli. Đanluka Banko pogodio je za 0:1, a onda Luka Sošić poravnava na 1:1. Novu prednost gostima donosi Nikola Valentić, a na 2:2 poravnava Sandi Božac. Ipak, Mario Klarić je precizan u 87. minuti i bodovi odlaze u Kaštelir.

U jutarnjoj „matineji“ Daniel Cvijetić donio je pobjedu Mladosti iz Rovinjskog Sela kod Purisa, a pogodak Ajdina Trumića za Iskru u 78. minuti utakmice u Snašićima donio je Iskri ugodnu prednost na vrhu.

Prvu pobjedu upisali su nogometaši Dajle, golovima Dražena Pušelje i Elvisa Beletića, protiv Petrovije za koju je na 1:1 poravnao Danijel Kolić. Iznenađenje u Brtonigli. Muntić je do 59. poveo 0:2 golovima Andree Bićka i Luke Grbina pa je domaći gol Elvisa Martinovića bio samo „melem na ranu“. Arne Peruški poveli su preko Josipa Peruška da bi u 55. minuti Marko Tomić donio bod Višnjanu u Krnici.