Home Nogomet Druga ŽNL Istra II ŽNL – 11. KOLO | Iskra još više pobjegla pratnji, probudili...

II ŽNL – 11. KOLO | Iskra još više pobjegla pratnji, probudili se Kaštelir i Dajla

Najnovije, 11. kolo Druge ŽNL otvorili su u subotu Petrovija i Puris jer se susret u Rovinjskom Selu nije igrao. Naime, Momjanci su imali nekoliko zaraženih koronavirusom, odnosno sa simptomima pa se sada čeka hoće li dostaviti medicinsku dokumentaciju na temelju koje povjerenik mora odgoditi utakmicu ili će Mladost pobijediti s 3:0 bez borbe.

U Petroviji je gostovao Puris. Loris Franjul pogodio je u 49. minuti, ali slavlje Supetaraca nije dugo trajalo jer četiri minute kasnije Eniz Šabanović realizira najstrožu kaznu za konačnih 1:1.

U Muntiću visoka pobjeda domaćina. Andrea Bićak upisao je “hattrick” do 28. minute, a do kraja utakmice dva je gola postigao i Edi Ljubas. Polet je smanjio u 27. preko Nikole Macure, ali ih je naljutilo što ih je sudac Budimir dobrano “nakartonirao” te će narednog vikenda igrati bez trojice važnih igrača.

Dobro raspoloženje u Kašteliru

Dobro raspoloženje na Huzalici gdje su se Kaštelirci definitivno probudili. Dvaput je pogodio Alen Legović, a jednom Marko Živković za sigurnu pobjedu protiv Brtonigle NV kojoj je strijelac bio Dario Šendula. Probudila se i Dajla. Poveo je Višnjan u četvrtoj minuti preko Marka Tomića, ali Šimo Jurić i dvaput Danijel Jurić donose slavlje momčadi Dajle.

Možda je prerano za reći, ali već od danas se doima da će Iskra ponovno biti prvak Druge ŽNL. Arne Peruški zabili su dvaput, preko Josipa Peruška, ali su Vinežani u njihovu mrežu “istresli” pet golova. Strijelci su bili Nermin Krasnići (3), Fatos Hoxha i Zijad Softić.