Home Nogomet Druga ŽNL Istra II ŽNL – 13. KOLO | Derbiji kola pripali Mladosti i Rapcu

II ŽNL – 13. KOLO | Derbiji kola pripali Mladosti i Rapcu

Detalj s utakmice Rabac-Iskra (FOTO: Vedran Ivančević/Labin.com)

Subota u Drugoj ŽNL donijela je dvije golijade. U Višnjanu čak devet golova, a na predahu je bilo „samo“ 2:1. Za Dajlu je oba pogotka postigao Emil Zubin dok je za Višnjance „junak dana“ bio peterostruki strijelac Josip Hrvatin. Uz njega, zabili su još Roni Pulin te Jure Bonaca.

Vinež također nije dao neizvjesnost, u 54. minuti bilo je 5:0 za Iskru. Patrik Zović i Nikola Valentić zabili su za Kaštelirce, a kod domaćih strijelci su bili Haris Alić, Nikola Panić, Antony Miletić, Haris Begović, Ermin Jašarević i Mirsad Bojkić.

Susret iz Tara ide u zasebnoj vijesti, a Polet je na Kunfinu od 36. minute odigrao bez isključenog Safina pa je domaćin lakše od očekivanog slavio, golovima Laurenta Kastratija u 15. i Natana Rocea u 82. minuti.

Puris je bez većih problema pobijedio Pulu ICI. Golove su postigli Loris Franjul, Emanuel Jakus, Ivan Srblin i Alex Buršić. Brtonigla NV je preokretom nakon golova Gorana Lakošeljca, Elvisa Martinovića i Ivana Jugovca pobijedila Plomina kojeg je Daniel Amidžić doveo u vodstvo.

Veliku pobjedu ostvarili su i Rapčani na gostovanju u Puli. Adnan Subašić i Vedran Vlačić doveli su ih do 0:2, a u međuvremenu je „pocrvenio“ i Carlo Škopac. No, Istra je uspila samo smanjiti golom Antonija Vukovića.