Home Nogomet Druga ŽNL Istra II ŽNL – 20. KOLO | Petrovija preskočila Muntić, na dnu i...

II ŽNL – 20. KOLO | Petrovija preskočila Muntić, na dnu i dalje gužva

Nedjeljne utakmice Druge ŽNL započele su okršajem na Huzalici. Muntić je definitivno u rezultatskoj krizi, a danas su poveli u 20. minuti, precizan je bio Marko Bilušković. No, od tog trenutka sve je za goste pošlo “naopako”.

Kaštelirci preko Nikole Valentića dolaze do preokreta, a napadač domaćina zabio je u 35. i 39. minuti. Do kraja susreta poentirali su još Mario Klarić i Patrik Zović za konačnih 4:1.

U Kanfanaru je popodne domaćin „naplatio“ sve promašaje u proteklih nekoliko kola. Višnjanci su primili čak šest golova, a trostruki strijelac za domaćina bio je Ivan Modrušan. Osim njega, za Kanfanar su zabili Ivan Babić, Igor Galant i Ivan Ban.

Polet je preko Dina Safina poveo u 25. minuti da bi pet minuta kasnije konačnih 1:1 pogodio Viktor Milošević, ofenzivac Mladosti iz Rovinjskog Sela. Iskra je u prvih 20 minuta povela 0:3 s dva gola u posljednje vrijeme nezaustavljivog Nermina Krasnićija i uvodnim pogotkom Adnana Subašića.

U 68., iz drugog jedanaesterca za Iskru, Krasnići dovršava svoj „hattrick“, a treba reći i da je sudac Kukić do 66. minute isključio dva igrača Plomina, Amidžića i Ahmića. Petrovija je upisala pobjedu kod Brtonigle NV, a dvostruki strijelac je bio Luka Jašarević.