Home Nogomet Druga ŽNL Istra II ŽNL – 20. KOLO | Raša 1938 se još ne predaje,...

II ŽNL – 20. KOLO | Raša 1938 se još ne predaje, Mulavdić produžio nadu

Subota je donijela okršaj Poleta i Kaštelir Labinci, ali gledatelji u Snašićima nisu vidjeli ni pogotka. Moela je očekivano pobijedila u Šišanu gdje su strijelci bili Bruno Premužić, Elvio Brombara, Mario Stojić te Boško Radić, a u Rabac je Dajla stigla s 12 igrača.

Domaćin je do predaha već imao 3:0 zbog golova Carla Škopca, Vedrana Biočića i Vedrana Vlačića, a za goste je na kraju smanjio Emil Zubin. Istra iz Tara povela je u sedmoj minuti s „bijele točke“, a siguran je bio Kristijan Jurić. Pet minuta kasnije Luka Grbin poravnava na 1:1 da bi u 24. Erik Žužić vratio domaćinu prednost.

U drugoj polovici drugog dijela Luca Petrešić i Mateo Bernobić pogodili su za 4:1, a treba reći da je ovog puta Muntić imao veliki pritužbi na suđenje, za razliku od prošlog kola kad je protiv Tarana „svirano“ tri penala.

Mladost iz Rovinjskog Sela lako je pobijedila Brtoniglu NV, a strijelci su bili Vedran Balentović, Anton Matošević i Danijel Cvijetić, a identičnim rezultatom je i Iskra pobijedila Plominjane. Golove su postigli Nikola Panić (2) i Zijad Softić. Elvedin Mulavdić je s dva gola, u 22. i 90. minuti iz jedanaesterca, donio zlata vrijedan trobod Rašanima u borbi za ostanak.